New Posts New Posts RSS Feed - Da se predstavim ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da se predstavim ...

 Post Reply Post Reply
Author
ljenivica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljenivica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da se predstavim ...
    Posted: 07 Srpanj 2010 at 08:40
Prije svega, pozdrav svima.
Trideset mi je godina, radim kao službenik (sjedim cijeli dan na poslu) i do prije šest mjeseci nikada u životu svome nisam imala problema sa viškom kg vecim od 2-3 kg otprilike u vrijeme blagdana. Onda je najprije uslijedila operacija slijepog crijeva, a potom i obnavljanje stare ozljede koljena što je dovelo do sjedenja i papanja a to je na moje tijelo nakrcalo prevelikih 20 kg viška I sada zadnjih mjesec dana krecem u borbu sa time. Vracanje u formu, ponovno vracanje normalnoj prehrani ... muka u svakom slucaju za mene nenaviklu. Između ostalog još se i štitnjaca nešto uznemirila. I na kraju, najvažnije, moj partner i ja radimo na bebi (da, ovo i meni glupo zvuci), pa vec i zbog svog i zdravlja te iste bebe kile moraju pa pa.

Ranije se nisam bavila nicim posebno, ali sam cijeli život aktivna. Dogogodišnji sam planinar, volim plivanje, a i zadnjih pet godina (do operacije) sam 3-5 puta tjedno išla na razne vrste crobika (workout, step, spinning, zumba, klasicni, tc bo, kick crobik i sl.). Teretanu ne volim, pa dugo nisam išla.
Trenutno, zbog nedostatka love (dograđuje se kuca) vježbam doma. Orbitrek uz dodatak vježbi uz pomoc raznih DVD-a.

Ovdje sam zbog pokojeg savjeta, necijeg iskustva i sl.

Još jednom, pozdrav svima :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 11:13
Pozdrav i dobrodošla! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:13
Dobrodošla

Puno srece i uspjeha na svim podrucjima, u svim planovima

Forum je u svakom slucaju pravo mjesto na kojem se mogu pokupiti dobri savjeti i iskustva, ali opcenito - razna znanja i saznanja, korisni i pametni savjeti i informacije

Prikljuci se u rasprave

Back to Top
vanja128 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanja128 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 11:53
bok...ovo i je prvi puta da pišem ovako neštoo...
pa da krenem...ime mi je Vanja , iz Zagreba sam ,imam 20 god trenutno studiram upravno pravo i tadim u teretani... također imala sam problema sa kilama pa sam se prijevila na akciju mršavljenja preko casopisa Ljepata&Zdravlje te osvojila... ponosno sam skinula 8 kg u 2mj... inace sam sama trenirala ali nikad u kontinuitetu... sad pošto radim u teretani mogu trenirati i to radim 4x tjedno.. osjecam se puno bolje i zadovoljnije...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.