New Posts New Posts RSS Feed - dijabetes i whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijabetes i whey

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2015 at 17:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dobro je znati iako je to jedan slučaj. Na kraju je najbolje jednostavno probati Smile ali ja bih i dalje (u vezi osobe o kojoj je riječ) krenula od osnovnih navika, rihtanja onog nepotrebnog i lošeg, ako je tako, nitko ne kaže da je to slučaj ...

Slažem se, ne znači da je svima tako, pa zato nebi niti drugima govorio samo daj na osnovu iskustva jedne osobe.Thumbs Up
A konkretnu u ovom slučaju......pa i ja se pitam koja je uopće pobuda da čovjek odluči uzimati whey.? Zoro je spomenula mistificiranje , ali u smislu da ga nema razloga toliko  oprezno preporučati, bar sam ja tak shvatio , no ako govorimo o mistifikaciji, , ja nekak mislim da ljudi koji kreću uzimati whey , generalno gledajuci, uzimaju ga jer ga upravo oni smatraju nečim mističnim, poebnim i zaslužnim za mišiće, izgled, ovo, ono i njihovi razlozi za to su loši, uzimaju ga jer imaju nerealna očekivanja da če nešto dobiti zbog wheya.
Tak da i ja bi ga prije nego mu kažem uzmi rađe  pitao kaj če ti whey, koji je motiv da ga misliš uzimati  ? rađe jedi hranu pošto večina očkuje čuda od wheya, zato ga i uzima


Edited by The Phoenix - 20 Sijecanj 2015 at 17:24
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2015 at 08:12

Upravo tako Smile Ako je samo pitanje praktičnosti za eventualno 1 obrok onda ajde...ali i to se može srediti pomnijim planiranjem i pripremom unaprijed....ako je uz to ili bez tog pitanje manjka proteina onda je pitanje da li uopće manjkaju uz nedostatak treninga i sve ostalo....tako da je zaključak opet da premalo znamo da bi nešto konkretno rekli Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.