New Posts New Posts RSS Feed - Dobro vece svima ! :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobro vece svima ! :D

 Post Reply Post Reply
Author
nikollla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikollla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dobro vece svima ! :D
    Posted: 14 Svibanj 2012 at 00:34
Pozdrav ljudi, šta se radi? :D
Nadjoh slucajno ovu stranicu na netu pa reko da postavim par pitanja možda dobijem neki korisan savjet. Nedavno sam krenio u teretanu i po malo se vec uhodavam u sve to (nije mi prvi put,ali ove godine jeste :P ) i planiram uzimati kreatin, prvi put u životu,do sada nisam bio za to. Može li mi netko preporuciti od kojeg proizvodjaca da uzmem i da li je bolji u prahu ili u kapsulama?! :/
Drugo, visok sam 191 cm i imam 83 kg. Nisam mršav ali želim da nabacim još malo mase, a problem mi je taj da, što god da pojedem meni u stomak ide. Nigdje nemam sala, ali oko stomaka i struka baš baš :D Ugl, vaše mišljenje,molit cu? :D
I da,ako neko ima iskustva s tim, neka mi kaže koliko je potrebno za neke maaale vidljive rezultate ako se uzima kreatin i trenira 3 puta tjedno. Hvala unaprije, pozzzz
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 09:30
ne treba ti kreatin samo pravilno jedi i pravilno treniraj, ak vec hoceš nešto uzimat uzimaj whey al to se moraš strucnijima na forumu od mene obratit jer ja smao kroz klopu sve radim :D
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 09:50
Pozdrav i dobrodošao nikolla! :)

Što se tice dobivanja mišicne mase, Markan ti je rekao formulu za rezultate. Kako bi ti rezultati postali izvanredni, preporucujem ti da pogledas webshop.
Preporucam da škicneš neke od paketa za povecanje mišicne mase!

Takodjer procitaj malo blogove na stranici, naci ceš pregršt kvalitetnih informacija!

Vjeruj i budi FIT! :)



Edited by Marius - 14 Svibanj 2012 at 09:51
Back to Top
nikollla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikollla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 15:39
Procitah vaše komentare i zahvaljujem se u svakom slucaju. Što se tice prehrane ne mogu toliko da pazim na nju jer sam dosta cesto u obavezama, i dosta vremena sam na fakultetu tako da tada ne mogu baš paziti šta jedem, i nemam nekog izbora. :D Pogledao sam Webshop i našao sam proteine za izgradnju mišicne mase, ali nije mi jasno koja je razlika izmedju toga i kreatina. Naravno, citam ja po forumu svaki post koji bi i malo mogao pomoci, što se toga tice, aktivan sam :) Hvala još jednom ljudiLOL
Back to Top
nikollla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikollla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 18:23
Evo danas sam dobio proteine koje sam narucio, uzeo sam Gold Whey 500gr. Zanima me jedno - kako da uzimam? Na pakovanju piše 1 obrok dnevno, a na netu piše ujutro i nakon treninga. Šta mi vi preporucujete, s obzirom da prvi put pijem ovo? I da li ce ovo jedno pakovanje imati nekakav ucinak uopce? Hvala :)
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 19:04
Neces narasti od samih proteina, to ti je isto kao da jedes puno mesa ili sira. Vjezbaj, vjezbaj, vjezbaj.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 20:52
i ja sam na faksu i jedem svaka 3 sata s tim da jedan obrok jedem u menzi, uzmi neku posudicu i napravi si obroke koje ceš nosit sa sobom a ovaj jedan pojedi u menzi al pametno, traži fino tete lijepi komad mesa i uzmi hrpu salate samo nemoj jest masni pomfrit i masno tijesto u menzi (tamo je najbolje uzet 2 komada mesa sa nekom salatom i još 2 mjerice salate :D), što se tice whey-a mislim da ako pocinješ tek dovoljno je poslije treninga uzet ali opet kažem ima tu strucnijih da ne bi ja nešto pogriješio sa doziranjem itd
Back to Top
nikollla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikollla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 22:10
Originally posted by Sun Chi Sun Chi wrote:

Neces narasti od samih proteina, to ti je isto kao da jedes puno mesa ili sira. Vjezbaj, vjezbaj, vjezbaj.
Naravno da vježbam, ako nisam u teretani taj dan,onda kod kuce radim. Nisam blesav da pijem ovo sranje i samo ležim :P
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 10:34
Gledaj to ovako. Sto vise proteina unosis (sto kroz prehranu sto kroz suplementaciju) imas vise gradevnog materijala za nahranit svoje gladne misice. Striktno je stvar tvoje ekonomske situacije.
Ako pijes ujutro (sto je dobro buduci da je tijelo 8 sati bez hranjivih tvari i treba brzi izvor proteina) i nakon treninga, prije ces potrosit pakiranje ali ces kroz dan unijet vise proteina.

Kuzis na kaj ciljam? ;)
Back to Top
keinelust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keinelust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 16:41

graditi tijelo je isto kao i graditi zgradu, arhitekta je vjezbanje i ono pravi projekat, gradjevinski materijal je ishrana, a izvodjac radova je odmor. Svaki ti je obrok izuzetno vazan, mada posto si student i ogranicen obavezama posebnu paznju usmjeri na dorucak, obrok prije treninga i obrok odmah nakon treninga.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.