New Posts New Posts RSS Feed - mrsava i sa trbuhom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mrsava i sa trbuhom

 Post Reply Post Reply
Author
jen756 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jen756 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mrsava i sa trbuhom
    Posted: 10 Lipanj 2015 at 01:15
Pozdrav svima!

Nova sam i trebala bih savjet. Imam problema sa kilazom, premrsava sam ali imam trbuh kojeg se vec dugo pokusavam rijesiti. Ne zelim smrsaviti jer sam i ovako premrsava pa ako imate bilo kakav savjet u vezi ovog molim vas da mi pomognete

Hvala!

Edited by jen756 - 10 Lipanj 2015 at 01:16
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 15:52
Pretpostavljam da jedeš premalo, i još uz to nekvalitetno a i vjerovatno ne vježbaš nešto previše. Uz pravilnu prehranu i trening sve dolazi na svoje, imaš već stvarno previše savjeta na forumu, pa malo baci oko na to. I nemoj se bojat da ćeš postat prenabildana( najjaći izgovor) 
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 22:12
prvo nam napiši neke karakteristike svog tijela- opsezi ruku nogu struka i tako. zatim se izvažeš i visinu napišeš. da možemo barem "odokativno" procjeniti dali je bolje da prvo vježbom i pravilnom ishranom nabiješ cijelokupnu masu tijela (ako si stvarno preslaba i premršava) a zatim uklanjaš te neke sitne viškove odnosno trbuh u tvom slučaju da tijelo i proporcije dođu u ravnotežu. ako nisi tako baš slaba, ako imaš uredu mišićnu masu i normalan nivo masti u tijelu, onda možeš prvo mršavjeti. to ti govorim zato jer ponekad je opasno osobi koja je sveopće slaba da ide još i mršaviti. reci gdje stojiš objasni nam malo pa ćemo vrlo lako bacat savjete. za početak, u život bi trebala uvesti neke zdravije navike i pregledat što te to "nadima" baš u stomaku. testiraj se malo prati se dva tjedna,- integralno, raženo, krumpir, zobene, riža, grah, povrće svih vrsta i voće, krto meso crveno i bijelo, sirevi, jogurt mlijeko ribice, jaja....može i koja čokoladica ili nešto slatko kad te pukne. ubaci ovo u rutinu i kreći se dovoljno hodaj, penji se stubama, napravi koji čučanj (trbušnjake nemoraš) itd. dva tjedna usvajaj te navike i prati se malo. stanje će se garant poboljšati i znat ćeš da ti je metabolizam normalan i uredu i da si zdrava i onda možeš počet sa toniranjem tijela. prvo zadovolji ove komponetne koje sam nabrojala, da ti nebi neki krivi savjeti nenamjerno istrošili do kraja XD inače...podatci prvo, zatim test od dva tjedna, onda ćemo razlučit dali je bolje prvo ojačati te ili skidati trbuh :p bez brige ić će to ko po loju samo prati slušaj tijelo. da nebi još i do anoreksije dogurala .D 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.