New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 28 Sijecanj 2011 at 15:14
  Pozdrav ekipa.

U zadnjih par mjeseci sam krenula u teretanu ( na grupne programe iliti crobic), trenutno kombiniram fit box, zumbu i planiram sad i na spinning (ili cycling kako god).
Imam 25 god., š,68 m i 66 kg, nemam baš nešto puno problema s debljinom, samo mi je malo kriticniji donji dio, dakle bokovi i guza. Krenula sam u zdravu prehranu nedavno, pa se nadam skupa s vježbom "istopiti" te problemcice.
Jako zanimljiv i poucan site/forum. citamo se...
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 15:47
Originally posted by mystic mystic wrote:

  Pozdrav ekipa.

U zadnjih par mjeseci sam krenula u teretanu ( na grupne programe iliti crobic), trenutno kombiniram fit box, zumbu i planiram sad i na spinning (ili cycling kako god).
Imam 25 god., š,68 m i 66 kg, nemam baš nešto puno problema s debljinom, samo mi je malo kriticniji donji dio, dakle bokovi i guza. Krenula sam u zdravu prehranu nedavno, pa se nadam skupa s vježbom "istopiti" te problemcice.
Jako zanimljiv i poucan site/forum. citamo se...
 dobrodosla!!!!
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 15:58
Dobro došla. :)
hm
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 16:04
Dobrodošla!
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 23:41
  Hvala hvala, još bolje vaš našla, kak bi se reklo
Back to Top
Lucky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 11:59
boookic
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 12:01
Welcome!
Dobre discipline kombiniraš - teretana, fit box i zumba. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 15:13
  Hvala na dobrodošlici još jednom
Možda sam se krivo izrazila, upotrijebila sam rijec teretana kao "mjesto" na kojem idem na fitness, tak da u biti ne idem u teretanu (sprave i to) nego samo na ove grupne programe. Više me motivira nešto što mi je zabavno, a crobic (posebno fit box) mi je ful zabavan. Valjda ce bit kakvih pomaka i samo od tih "ženskih" disciplina Ako ne, krecem u teretanu hehe...

Zanima me još jedna stvar, ako bi mi netko znao reci...ovaj cycling ili spinning (dakle bicikl) , hoce li mi on pomoci u gubitku kilica ili je on više nekako za definiciju mišica?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.