New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
renren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote renren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 15 Veljaca 2011 at 13:04
Vec neko vrijeme išcitavam forum koji sam sasvim slucajno skužila, a sad sam se odlucila i predstaviti buduci ozbiljno razmišljam o pridruživanju ekipi u dijelu transformacije, samo da se riješim fobije javne objave fotki

Renata, 34 godine, nikada se nisam aktivno bavila sportom, dapace, oduvijek bila jedna od onih koji nisu presretni fizickim naporima ikakvog oblika. Moj maksimum je bio suvremeni ples kojim sam se bavila š0ak godina.
Oduvijek sam bila sklona sakupljanju kila, loši temelji, recimo to tako.

Na faksu sam igrom slucaja i potpuno neplanirano istopila cijelu silu kila i tada se suocila sa cinjenicom da i ja mogu biti komad
Održavala sam se u tom stanju jedno dulje vrijeme, do unazad nekoliko godina kada sam zapala u neko cudno depresivno stanje i zanemarila sebe u potpunosti.

Ali je napokon došlo iz dupeta u glavu da to više dalje ne ide . Em sam natukla maaaaaasu kila, psiha je isto zbog toga pocela patiti, a javili su se i pokoji fizicki problemi (trpi kralježnica, sjedim 8 sati na poslu, noge su postale teške, loša cirkulacija, zadržavan tekucinu ko luda...).

Prije nešto više od pola godine sam se napokon uhvatila u koštac sa problemom, odradila 2 mjeseca bootcampa i doživjela prosvjetljenje. Posljedice, prvi puta u životu guštanje u fizickoj aktivnosti i lagano mijenjanje prehrambenih navika.
Nakon toga je usljedila manja pauza zbog zdravstvenih problema, ali sam se vratila na isti put pocetkom prosinca. Krenula u teretanu, a unazad 2 tjedna se prebacila na malo individualniji pristup vježbanju jer mi je klasicna teretana nedovoljno dinamicna (moj najveci problem, nedovoljna samomotiviranost).

Trenutno stanje stvari, 4x tjedno trening u teretani uz povremeni cardio koji bi trebalo intenzivirati.

U posljednje vrijeme se igram sa ketom, za sada guram
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 23:11
Dobrodošla!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 23:37
Originally posted by renren renren wrote:

Krenula u teretanu, a unazad 2 tjedna se prebacila na malo individualniji pristup vježbanju jer mi je klasicna teretana nedovoljno dinamicna (moj najveci problem, nedovoljna samomotiviranost).

Trenutno stanje stvari, 4x tjedno trening u teretani uz povremeni cardio koji bi trebalo intenzivirati.




Pozdrav i dobrodosla........

kakv je to malo individualniji pristup vjezbanja? malo me zbunjuje to kaj velis da ti je teretana nedovoljno dinamicna, a dole si napisla 4x tjedno teretana

Back to Top
renren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote renren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 08:40
Imaš pravo, sad kad citam ne zvuci baš smisleno

Do sada sam u teretani radila kružni trening na "klasicnim" spravama, a odnedavno sam se prebacila u teretanu gdje treninge radim uz trenericu i za koje ne koristim ništa od "klasicnih" sprava. Program je također koncipiran kao kružni trening, a za njegovo izvođenje koristim primjerice girje, bucice, medicinke, pilates loptu... Složila mi je nekoliko kružnih treninga pa lako kombiniram, dok mi je do sada kružni trening uvijek bio isti.
Back to Top
dario051 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dario051 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 11:21
Dobrodosla!
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 16:33
  Welcome!
hm
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 19:51
  Hello, hello
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.