New Posts New Posts RSS Feed - Ljesnjak i suhe brusnice-opasno po liniju??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljesnjak i suhe brusnice-opasno po liniju??

 Post Reply Post Reply
Author
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ljesnjak i suhe brusnice-opasno po liniju??
    Posted: 21 Svibanj 2011 at 17:41
Znam da je oboje jako kaloricno, pogotovo u kombinaciji jedno s drugim....
No danas sam se našla u situaciji bez icega, a to je "najzdravije" sto je bilo pri ruci... Tako da sam se u dva navrata pošteno tog najela :D

Koliko mislite da bi tu štete moglo bit?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 18:26

hehe..

našla si se u situaciji bez icega? ShockedT&#šš1;ngue

Mogla si samo lješnjake, mogla si samo brusnice, po jedno u svakom navratu, mogla si se na vrijeme osigurat pa uzet od doma neš konkretno, il kupit, mogla si...bla bla bla...al nisi, pojela si...damn.. I, jel bilo što drugi dan, si prošla kroz vrata? Big smile Zapravo se kesim sama sebi jer se i ja nađem cesto pred takvim pitanjima od životne važnosti, sreca da imam nekog kraj sebe ko me samo pogledmo vrati na pravo mjesto :)

Nije baš idealna kombinacija, sigurno da nije za cesto ponavljanje (zapravo bi se puno toga tu trebalo uzet u obzir, blažena individualnost i sve ostalo) al da ce neka šteta bit od ta 2 navrata....relax Wink

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 20:23
stvar i je u tome što sam mislila da radim "pravu stvar". mamile su me i sve one pekare u gradu, pa sam mislila skoknut samo po par lješnjaka... reko to mi je zdravija varijanta, i par njih ce me zasitit. no, bakica na štandu je puno toga finoga prodavala. a ja, onako gladna... oci su mi ispale
a kako se inace suzdržavam od uh (pogotovo nezdravih)... ta mi je kombinacija tako pasala... i izguštala sam se.... zato sada danima poslije ispaštam, hehe. a baš sam i u "onim danima" pa stvarno se osjecam kao da ne mogu proci kroz nijedna vrata
Back to Top
maslacak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maslacak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 21:08
ovaaaaj, a grožđice? jel bi mogle omesti proces mršavljenja?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 22:10

Originally posted by maslacak maslacak wrote:

ovaaaaj, a grožđice? jel bi mogle omesti proces mršavljenja?

aha :)

A ti lady, ne brini, nisu to nezdravi uh, nezdravi UH su rafinirani šeceri :) s vocem rijetko kad možeš pogriješiti :)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.