New Posts New Posts RSS Feed - helloooouuuu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

helloooouuuu

 Post Reply Post Reply
Author
Lucefoxy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucefoxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: helloooouuuu
    Posted: 30 Studeni 2011 at 20:53
Hi svima..Ja nova odi,ocito
Pa da pocnen...Cijeli zivot san bila "mali" krupnija tj.na š63 cm san imala 67 kila.i onda negdi u 2.razredu srednje san odlucila da je dosta i pocela se zdravo hranit i vjezbat uzasno puno.i nakon 7 miseci san pala na 48-49 kg...no kako je to brzo gubljenje kila i manicno vjezbanje uzrokovalo zdrastvene probleme,morala sam prestati.sta je bilo uzas tesko jer san u meduvremenu razvila poremecaj u prehrani,kako mi je receno...ortoreksiju...jer mi je bilo odbojno sve sto nije spadalo u moju viziju "zdravog" i time san se ogranicila na mali broj namirnica
nakon nekog vrimena i uzasno puno truda unormalila mi se prehrana iako ni dan danas uvik biran zdravije stvari...sad vec nesvjesno,valjda
ugl,kako bi vise naucila o hrani i kako mi se to nebi ponovio odlucila sam upisati nutricionizam u zg-u
iii dosla u dom.i sad se tu pojavio problem...prije dolaska u zg imala sam 53 kile,a nakon dolaska iman 60 kg
ja to pripisujem nikakvom vjezbanju(manjak love i slobodnog vrimena) i prelosoj hrani u menzi...mislin nije losa toliko okusom,iako sta vise vrime prolazi to mi je ogavnija,nego je izbor hrane los.uglavnom hrana koja ima visok GI ili hrana koja je tretirana u ulju...cak ni povrce nije neko normalno
e sad...trebali bi mi savjeti kako poboljsati prehranu(jesam na nutricionizmu ali sam š.godina tako da jos uvik neznan dovoljno) i uvesti neku tjelovjezbu bez nekog velikog trosenja love
hvala unaprid
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 23:45
Dobrodošla :)

Mogu ti dati savjet za vježbanje uz malo trošenja love: po domovima postoji crobik za stotinjak kn mjesecno. Ako voliš borilacke vještine (tckwondo, tajlandski boks, brazilski jiu jitsu, itd.) pogledaj SUBOS (90 kn mjesecno). Ako si na Savi možeš trcati na nasipu, ali za to možda radije pricekaj proljece Smile Ili downloadaj neki program vježbanja tipa Brazil Butt Lift, Insanity ili sl. Skineš s neta za 0 kn i skakuceš po sobi u domu kad nema cimerice :)
što ceš odabrati ovisi o tebi. Nekim ljudima više odgovara vježbanje u društvu, ali ako ti je raspored koma onda je zgodno vježbati doma. 
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
Lucefoxy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucefoxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 18:32
hvala puno :D
upisat cu se na taj crobik pa cemo pomalo skidat nakupljeno zimsko salo :)
ali veci mi je problem prehrana jer mi se ne cini da studenti,koji nisu u stanu,nemaju opciju zdravog hranjenja... a kako sam na savi tako je sva ta hrana "dizajnirana" za kifovce kojima triba brz i kalorican obrok...neznan kako da si organiziram to sve.da jeden ugljihojidrate ujurto a proteine popodne?neznam :/
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.