New Posts New Posts RSS Feed - Na kojim kilazama treba pocet nosit remen
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na kojim kilazama treba pocet nosit remen

 Post Reply Post Reply
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Na kojim kilazama treba pocet nosit remen
    Posted: 09 Rujan 2007 at 18:12
  Na kojim kilazama treba pocet nosit remen na deadliftu, cucnju, itd...

To je naravno individualno i ovisi od covjeka do covjeka, ali zanima me na kojim kilazama vi obicno stavljate remen (ako stavljate) ?


Ja osobno remen stavljam samo na onoj spravi kad se nogama gura tezina prema gore (trenutno se ne mogu sjetit imena, moze bit da je leg press ili tako nesto), na tome stavljam remen barem u zadnjoj seriji jer ta sprava omogucava dizanje dosta velike tezine pa ono za svaki slucaj , a i osjecaj je nekako bolji nego bez

Pa me zanima kako vi stojite s tim stvarima

Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2007 at 22:54

 da li mislis na pojas,,,,,,,,,,,,,,,,pojas treba nositi samo u vjezbanju to jest podizanju maximalnih tezina,najcesce kad se radi cucanj sa tezinom kao i kod benca.

stalno nosenje pojasa slabi misice stomaka i ledja

Back to Top
Tomi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 21:06
Na teškim serijama Leg pressa,mrtvog dizanja,cucnja,veslanja u pretklonu,t-bar veslanja i ponekad bencha.
Al na mrtvom i cucnju mi je obavezno koristiti pojas na teskim dizanjima.
 

Edited by Tomi
Shut up and SQUAT!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.