New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav..

 Post Reply Post Reply
Author
mesi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav..
    Posted: 12 Ožujak 2012 at 19:57
pozdrav ekipa,nov sam na forumu.. Imam 20 god,vjezbam vec oko godinu ipo u teretani.. Visok sam 185,80 kg.. Zanima me koristi li ko mutant mass,pa bi zelio cuti misljenje,kakav je,posto svi govoru da je dobar,tija bi cuti neko ko ima iskustva s njim..
Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 23:32
pozz mesi
ja sam sada popio 2.2 kila,da ti iskreno recem i ja sam citao kako ga hvale ali nisam zadovoljan,pušiona teška,pio sam druge wheye i ukusniji su,ovaj je bio bijele boje,neznam što su mi poslali ali kad staviš mjericu u shake i razmutiš,živa voda je a ove druge koje sam pio od cokolade lijepo su punija,masnija i gusta...ti kako znaš ili uzmi i provaj ili nemoj,ja pogriješio...
pozz
Back to Top
mesi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 19:28
aha,ok.. Nego ja tek kad sam poce,prvo sam pija daymatize,i bilo je nekih promjena.. Dobija sam par kila,cistok misica.. Pa sam neko vrijeme,vjezba bez icega,pa sam naravno pa u kilama.. Onda sam uzea mega mass 2000,i creatin monohidrat,i mogu ti reci da sam jako zadovoljan,i promjena se brzo vidi...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.