New Posts New Posts RSS Feed - bu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bu!

 Post Reply Post Reply
Author
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bu!
    Posted: 19 Kolovoz 2012 at 16:21
Pozdrav svima, evo nakon visemjesecnih citanja clanaka i blogova ipak sam se odluci registrirati da pocnem malo cesce otvarati portal i dobiti dodatnu motivaciju

JOŠ uvijek student (nadamo se jos iducu godinu ) iz Slavonije koji studira u ZGu. Mogu reci da nisam pocetnik. Kroz period mojih studentskih dana je bilo mnogo toga pa cu probati ukratko opisati kako sam poceo...

Prije 5 godina je vaga pokazala 110 kg i upalio se veliki crveni alarm u glavi. Krenuo sam u teretanu i uz savijete trenera za 3 mj dosao na 93 kg.

Doslo je ljeto, vratio sam se u svoje rodno mjesto. Nema teretane naravno pa sam postao biti ljen i poceli su izgovori za netreniranje. Ovaj puta sam nastavio bez trenera ali sam dosta toga novog isprobavao.

Svjestan svojih gresaka prosle godine sam odlucio poceti trenirati veslanje nadajuci da ce me barem trener nekim stapom lupati ako ne treniram kako spada. Posvetio sam se dosta dobro i bilo mi je odlicno trenirati. Nazalost pred kraj sezone sam moram na operaciju i imao sam pauzu od 2 mj mjeseca tako da sam skroz ispao iz forme.

Ovo ljeto sam se odlucio posvetiti vise sebi te sam poceo trenirati sam. Ono sto sam najvise mrzio to i radim - trcanje. Trcim svaki radni dan, s time da pon, sri i pet radim LI (4-6 km) te kod kuce povezem neke super serije sklekova, cucnjeva i trbusnjaka (raznih vrsta). Uto i cet radim cisti HIIT trcanje po 2 runde. Mobitel sam si pretvorio u sve za vjezbanje: HIIT timer i Sport Tracker tako da nema sakrivanja. Evo usporedba: onu udaljenost sto sam na pocetku radio sa LI sada radim sa HIIT-om. Naravno, prehranu sam skroz reducirao i posto sam kod kuce jedem 4-5 puta dnevno.

Nemam vage ali su rezultati vidljivi (hlace su najbolji pokazatelj ). Cilj mi se spremiti za novu sezonu treninga veslanja (da mogu vise nego proslu) koja ce poceti u 11.om mjesecu. Vjerojatno cu tjekom 10.og mja upisati teretanu no moram vidjeti jos koji cu trening (naravno ovisi o vremenu - ako bude ljepo ostajem na trcanju).

I jos ovo samo.... u svemu ovome sam uspio skinuti kg, dobiti misice ali nikad nisam se uspio rijesiti masnih naslaga na podrucju trbuha (citaj slauf xD). Za to treba vremena i strpljenja i puno discipline i nadam se da cu konacno uspjeti
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2012 at 17:51
bravo Clap lijepo je od nekog cuti da su mu se sve stvari posložile.. samo naprijed i nestat ce i taj zasnji šlauf Star 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2012 at 18:36
Lijep plan! :) Ni ja nisam luda za onim laganim jednosatnim trcanjem... Zato 2-3 puta tjedno odradim neki mix sprinteva i brzog hodanja s divnim istezanjem na kraju - to je gušt!
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2012 at 09:11
ma sve ovisi sto se hoce. prvo se mora imati cilj a onda sve ostalo prilagoditi tome :)

jedino se bojim da opet ne napravim pauzu kada se vratim u studentski dom (dok ne prodju rokovi barem)
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2012 at 11:43
Originally posted by medenjara medenjara wrote:

ma sve ovisi sto se hoce. prvo se mora imati cilj a onda sve ostalo prilagoditi tome :)

jedino se bojim da opet ne napravim pauzu kada se vratim u studentski dom (dok ne prodju rokovi barem)

eh, tog se i ja bojim Confused al prisilit ce se da idem navecer do nasipa bar trcat i istegnut se malo Wink bar se glava procisti od previše informacija LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2012 at 20:15
vidimo se na nasipu (ili na Jarunu) ako bude lijepo vrijeme

do tada sretno s treninzima i prehranom
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.