New Posts New Posts RSS Feed - Nova sam , i trebam maalu pomoc :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova sam , i trebam maalu pomoc :)

 Post Reply Post Reply
Author
Sheytanelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sheytanelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nova sam , i trebam maalu pomoc :)
    Posted: 01 Studeni 2012 at 09:17
Heeejj :D
Nova sam tu, i vjerujem da vas ovo sto cu vam pisati ni malo ne iznenadjuje, te da je sota slicno problemima koje manje vise svi tu imaju :D imam 24 godine i 8 kg viska :/ Moj problem je sto u potpunosti ne jedem puno, i skoro nikako ne uzimam bijeli secer, ali ipak ta kilaza ili stagnira ili s vremena na vrijeme varira sa kojim kg gore ili dole.. Isla sam i ljekaru, koji me uputio da ispitam hormone stitne zljezde koji su bili na donjoj granici, a je su mi preporcili sa obzirom da sam mlada da ne zapocinjem sa hormonalnom terapijom, i da sve to ubrzo ponovo kontroliram. Sta mi je ciniti? uvesti neki novi rezim ishrane, treniranje ili slicno? Baca me udepresiju to sto nikada prije do unazad par
godina, nisam imala problema sam kilazom, a sad se odjednom vidim ko pretila.. eto, pomozite ako mozete, jako bih vam bila zahvalna. Ljubac
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 09:48
Pozdrav...

Napiši nam što,kada,koliko jedeš? Vježbaš li što?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 18:02
pozdrav i dobrodošla

Prvo nam moraš napisati što sad radiš, kako i koliko (hrana + trening) pa onda možemo pomoci i eventualno popraviti.
Nije to ništa strašno sve se da srediti
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 23:18
Dobro dosla :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.