New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav Fit gospodo!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav Fit gospodo!!!

 Post Reply Post Reply
Author
vblazevic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vblazevic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav Fit gospodo!!!
    Posted: 16 Veljaca 2013 at 12:56
Vec duže vrijeme listam po ovoj stranici i nalazim korisne savjete za prehranu i treninge a nikad mi nije palo napamet da se registriram...do danas....
Prije svega pohvale Svima na odlicnom poslu....

Vidim ljudi se predstavljaju, pa da i ja napišem par natuknica o sebi.
Visina 183, težina 93, god. 29, vježbam vec 5,6 godina, pokušavam se pravilno hraniti vec 3,4 godine - donekle i uspijevam u tome..
Omiljene vježbe: zgibovi, sklekovi, cucnjevi....
Cilj (koji vjerujem da cu i ostvariti uz pomoc ekipe na ovom forumu ): skinuti još malo postotak tjelesne masnoce i nauciti još ponešto o zdravoj prehrani....

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:11
Pozdrav V i dobrodošao! Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:31
Pozz dobrodošao 
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:31
Dobrodošao Wink
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:54
zdravo!....evo ovako ....prije 2 godine bio sam debeljuco imao sam oko 178 cm 85 kila...nakon dvije godine....sa djetama i sve i vježbanjem3 puta tjedno 2 puta u tjednu sklekovi 1 sa utezima bicepsi tricepsi...i 6 puta u tjednu vježbanje trbušnjaka po 30 minuta....sa utezima...sada mi je visina 183 a težina sramota me rec 59 kila....znam da je to veliki problem treba mi pomoc naime moja prehrana je ...najcešce u 10 ustajanje 100 g žitarica u mljeku obicnih sa 2 posto šecera....onda nakon sat vremena opet 100 g tih žitarica ...nakon sat vremena neki tj rucak kaki bude nakon toga ja sam gotov sa prehranom....znaci od 10 do 1-2 popodne ja nejedem više nekada još znam 2 jabuke pojest a vježbam u zadnje vrjeme se osjecam jako slabo a bojim se ne udebljat i nikako da se nateram da jedem više nažderem se do 2 sata maximum i onda ništa....zna se cesto desit ako je neki sendvic u pitanju neta masnije ili kolac ako pojedem taj ejdan komad onda imam gižnju savjest pa samo jedan obrok dodam pa vježbam i onda ne jedem znaci samo na 2 obroka tokom dana..psiha me ubija da cu se udebljat...i ne mogu si pomoci...hitno mi je potrebna pomoc...hrana mi je posala samo broj više ne uzimam razliku izmedju pizze i obicnog kruha...sve namirnice maltene gledam po kalorijama opsjednut sam snjima BDI mi je ne uhranjen....ne znam od prilike to što sam vam nabrojao 1500 kalorija tokom dana u sebe utrpam...pa vježbam....pijem 5 kava samo da glad ne osjecam...strašno se mucim a kile samo padaju dole pomozite mi molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:23
V blazevic dobro došao i ugodan ti boravak! :)

Metastaza, hajde preseli svoje tumorske stanice iz covjekove teme i otvori si fino svoju gdje ce ti ljudi moci dati odgovore na neka od tvojih pitanja , naravno , ako znaju.
Iako , ovako na brzinu, rekao bih da imaš nezdrav odnos prema hrani i vježbi koji funkcionira na kažnjavanju samoga sebe radi pojedene hrane koja je ugl nutritivno nesredjena. Nekakav poremecaj prehrane. Cini se da ljudi nakon mršavljenja ponekad odu u ekstreme, ti bi mogao biti primjer. Nadam se da ceš to ispraviti ali otvori svoju temu pa ceš ondje dobiti više info.
Živio!! :)
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:20
pozdrav i dobro dosao ;)

za pocetak, napisi sta i kako jedes, te program vjezbanja pa da ti mozemo pomoci, dati savjete i slicno
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 22:18
Originally posted by rioso rioso wrote:



Metastaza, hajde preseli svoje tumorske stanice iz covjekove teme i otvori si fino svoju


LOLLOLThumbs Up
Back to Top
vblazevic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vblazevic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 10:27
Odavno sam iz prehrane izbacio sokove, obicne i gazirane, kruh sveden na minimum, grickalice i slatkiši rijetko....
Jedem 5-6 puta dnevno u razmacima od 3-4 sata (govore da tako treba ).
Moj jelovnik izgleda ovako nekako:
5:30 proteinski shake sa malomasnim mlijekom+zobene i još neke druge žitarice(radi boljeg okusa),
09:30 200 g piletine na žaru + 2 kuhana krumpira + malo salate
13:30 250 g posnog sira+banana+2 dcl malomasnog mlijeka u blenderu,
17:30 2 kiwia ili jabuka...nekad 2-3 jaja...
21:00 proteinski shake s vodom (prije spavanja, odnosno nakon vježbanja)

To je samo jedan od primjera, naravno da za rucak jedem ono šta je spremljeno, ali u normalnim kolicinama..

Šta se vježbanja tice:
Prije sam dosta visio u teretani, ali sad svoje treninge odradjujem doma...
Zgibovi: 5 serija x ponavljanja do otkaza (prva serija 15-ak zgibova pa do 7-8) odmor 60 sekundi izmedju serija i vježbi
Sklekovi s propadanjem (na onim ruckicama iz Plodina za 30 kn) 5 serija x ponavljanja do otkaza (u ovom slucaju je možda previše ponavljanja, odnosno prva serija 35 pa prema dolje.
Cucnjevi: 5 serija x ponavljanja do otkaza (prva 30 )
Trbušnjaci ili nešto za trbuh : 3-4 serije do otkaza

Ok, to su vježbe u zadnjih mjesec dana jer su mi utezi malo dosadili, pa dok opet ne dodje gušt...
Naravno cilj mi je uz smanjivanje postotka tjelesne masnoce zadržati mišicnu masu (ili povecati usput
Prehranu sam poboljšao još prije 3-4 godine kad sam je sveo na više obroka dnevno, ali izbacio dosta štetnih stvari tek u 10 mjesecu 2012. godine.... U ova 4 mjeseca izgubio sam puno masnoce, pogotovo na trbuhu gdje se sada ocrtava neki 4pack!!!! (ali samo ocrtava pod dobrim kutom svijetla).
Vjerujem da mi je prehrana više manje ok, ali naravno da želim Vaše savjete za poboljšanje prehrane i vježbanja....

Hvala na odgovorima i gostoprimstvu
Back to Top
tim View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 22:26
Pozz,vidin da bas i nema puno postova u vezi zgibova,a meni su to omiljena vjezba,da sad ne duljin puno,radin ih cetiri puta tjedo,cca 15 serija po 15 komada po treningu,pa ako ima jos neko kome je to omiljena vjezba i ako ima koji savjet ili bilo sta rado cu poslusat...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 22:33
A jeste mi tu dobro došlicu napravili haha...nisam znao topic otvoriti! :) Joj sramota me ovih mojih starih postova! :/  reci koji bi želio savjet u vezi zgibova? Jer samo zgibove radiš? malo konkretnije ;D
Back to Top
tim View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 22:51
evo da buden konkretniji sa odgovorom,znaci radin sklekove,zgibove,cucnjeve,i ja mislin da se to zove dipseve,sad stvarno ne znan naziv,uz to sta plivan i trcin dosta...pa me zanima eto ako si i ti u tome,mozda da reces kao rasporedis trening,koliko serija,ponavljanja,odmor,znas ve...da malo usporedin...:)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2013 at 14:24
Ja bi na tvome mjestu objesio jedno 20kg jednom tjedno i tako radio zgibove :)

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tim View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2013 at 20:20
a vidis moga bi i uzet koji uteg,inace znan radit i s medicinkon na ledjima jer dosta s njon radin inace....dobro si me podsjetia..:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.