New Posts New Posts RSS Feed - FIT wanna be
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT wanna be

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT wanna be
    Posted: 20 Ožujak 2013 at 21:25
Pozdrav ljudi, evo i mene ovdje.
Bavila sam se košarkom 6godina, uvijek bila u formi. Zadnjih 5 godina se totalno zapustila, udebljala i izašla iz forme.
Ali se odlucih vratiti na stare staze Big smile Motivacija i volja su tu, samo još rezultata nema Confused
Vježbam insanity 2.tjedna, do sad iskreno ne vidim pomak u tjelesnom izgledu, osim sto se osjecam bolje Tongue

Voljela bi cuti korisne savjete od vas iskusnih i malo manje iskusnih!
Prehrana mi je bolna tocka!

Pozdrav svima, nadam se da se družimo!Wink
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 21:47
reci nešto o prehrani
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 22:10
Reci sve o prehrani.
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 22:12
Dobrodošla
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 22:15
Dobrodošla! Smile

Napiši svoj dnevni jelovnik.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 22:23
Kao što sam rekla, bolna tocka.

Pa ovako,
1. nisam u mogucnosti imati 5 obroka u danu, nikako. prvenstveno zbog posla i faxa.
2. nisam navikla na dorucak, (znam da je najvažniji obrok u danu) ali pokušavam to promijeniti posljednja 2 tjedna otkako vježbam.
3.ne brojim kalorije
4.bez ugljikohidrata sam gladna CryBig smile
5. moj dnevni meni izgleda približno ovako
dorucak: ili fitnes žitarice s milijekom ili 1 jaje na oko i šnita kruha, zeleni caj obavezno.
medjuobroka nemam :/
rucak: bilo koja vrsta mesa (pecena) plus povrce i kruh i puno salate, zeleni caj
medjuobroka nemam :/
vecera: tuna ili posni sir ili žitarice
vježbanje - insanity
zeleni caj

znam da mi je loša prehrana, ne mogu si pomoc. jedno pozitivno je što pijem litru zelenog caja u danu.
nemojte me jako pokopat. thxSleepy
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 22:32
Ko kaže da moraš imati 5 obroka?
umjesto fitness žitarica predlažem zobene sve te musli, žitarice i slicno su obicno pune šecera.
Ako jedeš zobene ili žitarice uz to ti treba ubaciti nešto proteina whey ili svježi sir
rucak i vecera nisu loši.
Jedino ceš sama procijeniti da li žitarice navecer (meni ne odgovara UH navecer)
I da to nisu loši trebalo bi vidjeti kolicine i možda barem na pocetku racunati kcal i omjere P, UH i M kasnije tu postane navika
Imaš raznih kalkulatora gdje ubaciš sve što si pojela i izbaci ti kcal i omjer mako i mikro nutrijenata
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 23:29
Pozdrav, sretno :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:58
Sretno Manuela....al koja je to kolicina hrane od nabrojanog što si unjela u sebe? reci mi nešta o svojoj kilaži visini...starosti ako ti nije bed..
Back to Top
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 11:51
ne važem hranu.

nije to nešto u ogromnim kolicinama.
recimo manja šalica za kavu žitarica. 1 komad mesa, povrca dosta i salate dosta. ne znam ti rec u mjernim jedinicama Big smile

imam 24godine
175cm, 70kg
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 11:58
ja sam u pocetku sve vagao...i dalje neke stvari važem...uzmeš ne znam neku šalicu i sada ako tražiš 100g riže (ne prokuhane) puniš te šalice dok an vagi ne bude 100g...i onda vidiš ako su to dvije pune šalice riže 100 g..znaci ne moraš više mjeriti tako možeš imati tu vrstu mjere ne znam danas hoceš 50 g riže onda jednu šalicu riže i tako...Jedan primjer smao ...tvoja dnevna potreba je 1536 kalorija...pošto ti želiš mršaviti treba ti 500 kalorija manje....ali tih 1536 sam izracunao bez ikakve aktivnosti...znaci...ako se necime baviš to ti povecava unos kalorija koje su ti potrebne tokom dana...ti bi 500 kcal manje trebala znaci unostii..ali 1000 kalorija dnevno da unosiš je pre malo..i jako opasno za zravljetako da evoti link http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm i tu si sve izracunaj i aktivnosi možeš oznaciti izbacit ce ti kako šta cega....ne sekiraj se,,,kada to narpaviš....imaš nutricionizam...na forumu citaj jelovnike..ima super kombinacija stvarno svega....i želim ti srecu!od srca :)
Back to Top
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 12:08
baš sam se bacila na citanje! našla sam puno korisnih stvari!

Hvala ti puno! Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 13:51
ma ništa :)samo budi zadovoljna! sa životom to je najvažnije :D
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2013 at 13:43
Dobrodošla :)
Back to Top
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 00:36
Želim samo javiti da nisam odustala i da cu uskoro postaviti slike! :)

Citam vas i dalje.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 06:03

Bravo, bravo, nema odustajanja!!

Jesi još na insanityu?

Radiš samo to ili kombiniraš s necim?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.