New Posts New Posts RSS Feed - pozzzzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozzzzz

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozzzzz
    Posted: 30 Svibanj 2013 at 15:33
poz ljudi... Wink

nadam se da cemo se ugodno druziti. treniram vec 2-3 mjeseca i uz gym mi je omiljeni sport tenis.
zanima me dokad je akcija na mvp pro whey 3g 4500g na vasem web shopu. jucer sam tek vidio popust, pa bi rado narucio. Smile
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 17:20
Originally posted by treger treger wrote:

poz ljudi... Wink

nadam se da cemo se ugodno druziti. treniram vec 2-3 mjeseca i uz gym mi je omiljeni sport tenis.
zanima me dokad je akcija na mvp pro whey 3g 4500g na vasem web shopu. jucer sam tek vidio popust, pa bi rado narucio. Smile

Dobrodošao u našu FIT zajednicu, ukljuci se u sve teme na forumu. Thumbs Up
Akcija na Pro Whey 3G - 4,5 kg traje do sutra navecer.




Edited by Zoki - 30 Svibanj 2013 at 17:20
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 17:24
jel to onda imam pravo na besplatnu dostavu pošto je iznad 600 kn?
za kolko otpilike izvršavate dostave?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 17:25
Originally posted by treger treger wrote:

jel to onda imam pravo na besplatnu dostavu pošto je iznad 600 kn?
za kolko otpilike izvršavate dostave?

Tako je, imaš pravo na besplatnu dostavu - moraš ju samo odabrati u košarici.
Dostava se vrši u roku 48h.

Ako naruciš sutra do 16h (tada šaljemo pakete), dostava ce biti najvjerojatnije vec u ponedjeljak.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 18:40
A vidim da je MVP jedna od boljih marki na tržištu. Jel to istina da 100% garantiraju za svoju deklaraciju?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 19:44
Originally posted by treger treger wrote:

A vidim da je MVP jedna od boljih marki na tržištu. Jel to istina da 100% garantiraju za svoju deklaraciju?
Tako je, MVP je jedan od najprodavanijih na tržištu i garantiraju za svoju deklaraciju.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 20:43
Dali to znaci da drugi stavljaju šta ih je volja?Pa cemu onda služe deklaracije???
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 21:01
Danas mnogi varaju.  Zato sam i pitao jel to istina pošto na njihovim proizvodima piše ''100% guaranteed''.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 21:19
pozdrav,pa eto na jednom jako posjecenom stranom body building forumu su napravili jedan testing i mvp je ispao jedan od rijetkih koji se drzao deklaracije,znaci neki super popularni proteini nisu imali svojih deklariranih proteina unutra,probao sam jako puno marki,i mogu rec da je okus nekako slab,nije los,ali slab,ali sto se tice proteina kao proteina odlican je
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 21:33
evo ja sam dobio torrent od universala + kupio sam jeftinije gainere od istoimenog (1+1)
to je valjda nešta najgore šta sam probao
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 21:39
Ma što ti garantiraju, baš me zanima? Šala je li? Pa niti jedna firma od poznatijih imena ne proizvodi ni p od proteina, nego kupuju, možda umiješaju nešto svoje i pakiraju. Kakav research i znanost, pa pogledaj što sve pišu na svojim stranicama o suplementima, maltene i rak lijeci, vitamini su od vecine prepakirano smece. Neki bar korektno napišu ciji patentirani protein koriste, a svi pišu da je najbolji. Što se cistoce od smeca tice, koliko para toliko muzike, mada ima iznimki. A što je "kvaliteta", kako za koga. Neki traže da je 98%ni protein, neki da se što više apsorbira, neki što brže, neki traže manje denaturiziran, neki što više sacuvanih bioloških komponenti,itd... MVP vjerojatno daje korektnu protuvrijednost, ali ga ne bih usporedjivao sa onima koji su farmaceutske kvalitete tj "farmaceutical grade", ili garantirano od mlijeka bez somatotropina, itd, ali to je drugi rang cijene i osobni izbor, za vecinu onih koji samo žele natrpati mišice ne igra ulogu.
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 21:48
kakav je to whey farmaceutske kvalitete ili garantirano od mlijeka?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:16
treger, pišem "od mlijeka bez somatotropina", tj hormona rasta. Vjerojatno si cuo da se životinjama daje svašta radi povecanja prihoda, u USA je mljekarski lobi uspio biti gori od EU i neke stvari su više dozvoljene. A sorry, ne da mi se previše pisat, pa za pharmaceutical grade proguglaj, evo na brzinu prvi link http://www.healingedge.net/store/article_supplement_facts.html , ali npr u USA je kutija 900g takvog oko 60-80 dolara, dok je vrhunski "obican" ispod 30 za istu kolicinu, a sad baš vidim i odlican Syntha 6 1.3kg za 30 dolara . Ali, vec sam rekao, razlika se ne primjecuje ako je nekome potreban samo za razvoj mišica, nego kod dugorocnog uzimanja možda za zdravlje, onima koji su osjetljiviji. Prati samo u zadnjih 10-15 godina mijenjali npr zasladjivaci u proteinima, koji su danas dokazano problematicni. Osobno, da moram birati od MVP-a, uzeo bih isomuscle 100 pa sam dodao kakao ili bilo koji okus i sladilo, ali svatko ima svoja iskustva i svoje zahtjeve.    
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:30
Da slažem se. Ali, mislim da je nezahvalno usporedjivati koncentrat i hidrolizat. Rekreativcima je puno bitnija prehrana od izbora wheya.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:41
kad smo kod synthe,oni su se tek oslobodili tuzbe,tj.koju su jako skupo platili bas zbog deklaracije i muljanja,tezeg muljanja.

sto se tice proizvodnje eto OP ima svoj vlastiti pogon,pa sami proizvode proteine,ambalazu i naljepnice,kompletno sve.
i opet im je nadjen manjak proteina u analizama koje sam spomenuo u jednom velikom forumu,taj protein uz to ima i GMO unutra i aspartman,ali pio sam ga,mislim da mi od par kanti nece bit nista.

mislim da mi je opasnije popit kutiju andola u roku mjesec dana nego ikoji protein,ma sta se govorilo da ima u sebi,bio on jeftiniji ili skuplji
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:48
Kad smo kod aspartama vecina proizvodjaca se hvali da ne sadrži (i pro whey 3g) a onda naidjem na ovo: http://www.building-body.com/Suplementi-bez-aspartama.html
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.