New Posts New Posts RSS Feed - Hello! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello! :)

 Post Reply Post Reply
Author
LDR View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LDR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello! :)
    Posted: 06 Srpanj 2013 at 02:00
Bok svima!
Moje ime je 'LDR' i ja sam debeljuca

Prije skoro 2.5 mjeseca sam stala na vagu, ne znam zašto, bila je u blizini i nakon toga sam skoro pala u nesvjest. Prešla sam stotku i došla do 110 kg! Svjesna sam ja bila da sam velika ali ne TOLIKO velika. Znaci totalno sam ignorirala svako ogledalo..   
Nakon blagog živcanog sloma, nisam iz prve ništa napravila, naravno.. i onda su me frendice pitale jedan dan dal hocu s njima ic u vožnju bajsom i pristala sam.. Prvih tjedan dana sam mislila da cu umrijet, al sam se sjetila kako mi je to i davno davno prije bilo zabavno, bez obzira na napor... i s vremenom mi je postalo sve lakše
Nakon mjesec dana sam se upisala onda u teretanu u koji i dalje idem. I tamo za sad radim orbitrek 20 min, traku 40 min(brzo hodanje, mijenjam brzine i kosinu svakih 2 min) i bicikl 30 min(koji put, jer je UBITACNO dosadan..radije odvozim do teretane neg na toj dosadi). Idem 4-5 puta tjedno.
Nije mi teško odradit vježbe, nego promijenit prehranu.. Ne volim voce uopce, nit jedem kolace, nit pijem gazirano, izbacila sam kruh i tjestenine sad nedavno.. Na faksu sam još uvijek i ostale su mi navike tipa ne jedem cijeli dan na faksu i onda se navecer najedem doma. Tak da help!

Do sad sam u 2 mj. izgubila 10 kg. Valjda je to ok.. Ne znam koliko su šanse da mi se koža objesi, niti kad bi trebala na druge vježbe prec, ni kad smijem tocno pocet trcat na traci..Vec mi sad tu i tamo dodje potrcim, al su mi rekli da bolje ne radi koljena.

Ugl, nisam uvijek ovak izgledala, al sam si sama kriva kaj sam si dopustila da ovak izgledam. Imala sam 60 kg i želim ponovno doc do te kilaže na svojih 160 cm visine.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 10:55
Dobrodošla Hug

Zanimljivo mi je kad ljudi upišu teretanu pa dodju ovdje pitat što bi trebali raditi, vezano uz trening. Pa radi li itko išta po tim teretanama? Ozbiljno, vi koji idete i koji procitate ovo, imali li ijedna teretana u kojoj se netko brine za ljude, a da ne moraju platit posebno za to?

Ljuti me to malo....vecina trenera je zainteresirana samo za one koji iskeširaju za osobni trening, a ovi na pultu još cešce blage veze nemaju o nicemu.

Nema veze, ajmo mi na problem Smile

LDR :), 50 kg up? Dosta....u koliko vremena? Koliko godina imaš? Di je najviše problem sa mastima, na trbuhu ili?

Ok, jasno ti je da to više ne može tako. Svaka cast za -10 kg Clap, i sad samo ostani tako ustrajna da ne zapneš jer je to zaista velika kilaža i veliko opterecenje za tako mladu osobu (kažeš da si na faxu pa pretpostavljam da su 20-e u pitanju).

Po prehrambenim navikama idealni si kandidat za warrior dijetu Big smile Hehehe, ne, šalim se, treba to uravnotežit malo. Daj nam reci malo što to sve pojedeš navecer...u danu....štogod...primjer 3 jelovnika, bez skrivanja Wink


Kad si zadnji put provjeravala krvnu sliku?





Edited by Gym_girl - 06 Srpanj 2013 at 10:56
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 11:56
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zanimljivo mi je kad ljudi upišu teretanu pa dodju ovdje pitat što bi trebali raditi, vezano uz trening. Pa radi li itko išta po tim teretanama? Ozbiljno, vi koji idete i koji procitate ovo, imali li ijedna teretana u kojoj se netko brine za ljude, a da ne moraju platit posebno za to?

Ljuti me to malo....vecina trenera je zainteresirana samo za one koji iskeširaju za osobni trening, a ovi na pultu još cešce blage veze nemaju o nicemu.


Zato ja imam neke planove za buducnost, u koje bi bili ukljuceni i neki od vas :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 12:06
Opaaa...i ja isto Big smile Wink

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 12:11
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Opaaa...i ja isto Big smile Wink



Klaster :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 12:21
Joj nemoj mi samo te pojmove, budiš ružne uspomene LOL

Nabacit cemo mi jedan brainstorming na sladoledu, da ne offtopicarimo tu Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 12:49
gymka ja san isa u teretanu samo 1 misec prije 2 godine i mogu rec da radnici koji tamo rade cim dodes pitaju jel treba sta pomoc. ako te vide da nesto krivo radis na spravama pokazu ti kako je pravilno i cak pitaju da ti sloze program treninga besplatno . Samo treba nac pravu teretanu :)
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 14:46
 
E pa drago mi je i to cuti Smile

Ima, naravno da ima i takvih, samo više cujem ovog suprotnog - a i tako bi trebalo biti svugdje, a ne da se treba tražiti Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LDR View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LDR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 14:47
Prvo sam dobila 15 kg u kratkom nekom periodu... Vjerojatno od stresa od mature, pa prijamni.. I onda na faksu ostatak..niš nisam radila, dok sam recimo u srednjoj i trenirala odbojku i dodatno još išla na aerobik. Sam kaj sam si ja u glavi posložila da me boli k.. za sve i da mi se ne da uz sve na faksu još i s tim zamarat.

Najviše u trbuhu sam dobila. Al najviše na gornjem dijelu tijela (prsa, ruke, trbuh).. Krvna slika, prije 2 godine.. Sumnjali smo da je šecer al sve je bilo ok, isto tako štitnjaca, 500 pregleda, sve bilo ok. Ma to je ne_kretanje prouzrocilo, nema kaj drugo bit.

Evo tipa obrok kad sam doma:
Dorucak: turska kava s mlijekom oko 10h
Rucak: Porcija one široke šalice riže s piletinom i miješanom salatom oko 15h
Vecera: iza teretane (oko 9) dukatos s onim zobenim pahuljicama..brijem da je šaka pahuljica to.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:22
A je, nekretanje ali je i dosta papice tu trebalo bit, vjerojatno i previše da bi se to kretanjem rješilo Wink

Znaci gradja jabuke - zeznuta gradja kod veceg postotka masti, što se zdravlja tice. To je bilo pred 2 godine, pregled, ništa bliže?

Ok, prvi obrok križam Tongue Drugo bi još i prošlo, s tim da bi se tu još promjena dalo napravit (manje riže, više povrca i mesa), a vecera....hmmm, li-la Smile Sve u svemu - na premalo si kalorija, premalo proteina, premalo povrca.....sve nešto zbrda zdola. A i radiš samo kardio.....više od pola ovoga što gubiš bit ce ti voda i mišicna masa...idu i masti dolje, ali u puno manjoj mjeri nego što bi trebalo bit.

Jesi citala šta po forumu, gledala jelovnike, znaš li išta o izracunima kcal unosa, o tome što koja hrana sadrži...anything? Da znam odakle krecemo :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LDR View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LDR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 05:07
Ma joj s tim brojanjem kalorija il bi premalo pojela, ili bi presla za nekih 100.. Il zaboravim zapisat.. ma joj...Funkcioniralo je 2 mjeseca to i cao.. I nije mi se prehrana sad promijenila ne znam kak, neg ko da se sve ulovi kaj pojedem. Ugl, zaboravimo malo na prehranu zasad..

Znaci trebala bi i po spravama radit? i kaj tocno? Da stavim sliku da vidiš? I jesi 100% ziher za to? danas sam pitala voditelja teretane i kaže da ne bi još niš trebala od toga radit da mi se salo kao ne pretvori u miške ..Zbunjena sam sad :/

Ne stignem baš odgovarat jer ucim za ispit trenutno.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 07:21
jao trenera, ne može se salo pretvorit u mišic, živo me zanima gdje je taj licencu dobio ako je ima :P, ovo što je gymka spomeula warrior dijetu kandidat si i to jako dobar al i to zahtijeva odredjen period navikavanja kao i sve drugo što ljudi koriste u vidu nacina prehrane, moj ti je savjet da pripaziš koliko možeš dok ne prodju ispiti (i ja sam sad u tome i stalno mi fali tzv hrane za mozak) pa onda opasno kreni s prehranom i pazit što jedeš (tjedan dana se nece ništa gadno promijenit)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 08:08
koja glupost taj je sigurno preko veze dobija posao
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 09:58
Jesi li ti siguran da je to bio trener? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 15:45
Originally posted by LDR LDR wrote:

Ma joj s tim brojanjem kalorija il bi premalo pojela, ili bi presla za nekih 100.. Il zaboravim zapisat.. ma joj...Funkcioniralo je 2 mjeseca to i cao.. I nije mi se prehrana sad promijenila ne znam kak, neg ko da se sve ulovi kaj pojedem. Ugl, zaboravimo malo na prehranu zasad..

Znaci trebala bi i po spravama radit? i kaj tocno? Da stavim sliku da vidiš? I jesi 100% ziher za to? danas sam pitala voditelja teretane i kaže da ne bi još niš trebala od toga radit da mi se salo kao ne pretvori u miške ..Zbunjena sam sad :/

Ne stignem baš odgovarat jer ucim za ispit trenutno.


Trener je vrhunski - pitaj ga i dal su mišici teži od masti Wink

Sliku cega? Tebe, gyma? Big smile Što god imaš stavljaj Smile

Ziher sam za to da vaga nije mjerilo uspjeha bilo koje dijete i da se mišicna masa treba održavat. Ti ne moraš cuda radit sa utezima još ali jedan dobar kružni trening, sa osnovnim vježbicama i manjim težinama dok ne uloviš tehniku, bi ti itekako koristio. Upotpunjen sa kardiom i  pravilnom prehranom koju vidim izbjegavaš Tongue

Skinut ceš ti kile i ovako ali koji ce to omjeri bit što se masti i mišicne mase tice, što ceš kad zapneš, kako ceš ti to održat kasnije i koliko ceš se dobro osjecat cijelim tim putem je pitanje.

A ja sam i dalje fascinirana trenerom 





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.