New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Goran84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goran84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 11 Kolovoz 2013 at 10:42
Zovem se Goran i volim fitness.. 
Goran
Back to Top
ROSSI View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ROSSI Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 10:43
bok
Back to Top
Goran84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goran84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:09
treniram godinu i pol bez suplemenata i u tom sam razdoblju "nabacio" nekih 15 kila mase.
Vec neko vrijeme tapkam u mjestu tako da sam odlucio pocet uzimat nesto od suplemenata.
Trenutno imam 96 kila na 186cm visine i dosta masnoce.Planirao sam dobit jos koju kilu i onda postepeno mijenjat trening i usmjerit se na definiciju...Smatram se pocetnikom pa me
zanima dal netko ima kakvih iskustava vezano za suplemente koji bi pomogli  da uz pravilan trening poradim na definiciji...  
Goran
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:18
dobrodošao Gorane Što se tice definicije, kao i kod mase, presudna je cista prehrana. Nema tog suplementa koji može pomoci kod definicije ukoliko ne unosis sve potrebne nutrijente, ukoliko nisi u deficitu i ukoliko je hrana junk. Ja bi ti samo preporucila dobar whey protein kao dodatak proteina no naravno možeš sve opet unijeti i samo hranom
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:18
Prehrana prehrana i kardio trening.. tek kad dodjes do faze da to vise ne pomaze, onda idu suplementi.. a do toga imas jos puno za radit :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Goran84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goran84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:29
Sto se tice rada tu problema nema, navikao sam na treninge "do iskapcanja".
Moj je problem vrijeme i nemogucnost pravilne prehrane(12h smjene i 3 obroka dnevno)
iz tog sam razloga odlucio prazninu popunit suplementima..
Goran
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:32
za definiciju u ta 3 oboroka dnevno trebaš dodat još bar 2 obroka koja onda možeš suplementirat kombinacijom wheya +UH+M. Iako mislim da je nepotrebno bacati toliko whey na obroke kad jednostavno možeš spremit posni sir, komad voca i šaku badema i eto dva dodatna izbalansirana obroka   
kako se hraniš tj kako izgledaju ta 3 obroka koja jedeŠ?
cookies are for pussies
Back to Top
Goran84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goran84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:46
Kako stignem, radim na brodu di je hrana relativno dobra.Ne brojim kalorije i iskreno o
nutricionizmu nemam pojma.Vecinom su to obroci paste i piletine uz povrce.U pocetku su bili mnogo
obilniji jer sam htio uz trening da podignem i masu ali kako vrijeme odmice vidim da to i nije
bas onako kako sam htio iako u teretani odradjujem posteno...Dobio sam masu ali i dosta masti  tako da ukupna slika nije zadovoljavajuca..
Goran
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 11:57
pasta- ugljikohidrat, piletina- protein + povrce..i sve bi to bilo uredu da vjerovatno nema hrpa skrivenih masti unutar umaka kojim se to sve prelijeva i ocito jest obilno jer nakupljanje masti je rezultat kcal suficita.
Postoji li mogucnost da ubacis jos 1 dodatni obrok? jel tamo imas na izbor vise vrsta hrane ili?
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:58
pozz :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 18:39
Dobro nam došao
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.