New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav iz Sesveta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav iz Sesveta

 Post Reply Post Reply
Author
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav iz Sesveta
    Posted: 12 Kolovoz 2013 at 15:49
Pozdrav svima.

Ime mi je Mario i dolazim iz Sesveta. Oženjen i otac troje djece. Nekad sam se amaterski bavio rukometom i kako mi je lijepo u braku nabio sam 30-tak kila viška u 10 godina. Inace sam visok 183 cm a težak trenutno 101 kg. Prije tjedan i pol sam poceo Insanity program, prvih 3 dana me sve bolilo kao i sve vas koji su probali ali sad je dobro. Uglavnom u program sam krenuo s 103.8 kg, znaci u prvih tjedan dana je otišlo cca 3 kile i prezadovoljan sam. Motivacija je da se definitivno dovedem u red jer nisam ni malo mladji iz dana u dan, a glavnija motivacija je da imam prekrasnu obitelj koju nedaj Bože krizne situacije možda treba prenjeti s mjesta A na mjesto B a ja jedva sebe nosim koliko malo kondicije imam. Nije bitan izgled previše vec kondicija i snaga. Trening mi je svako jutro u pola 6, nakon toga dorucak, tuširanje, Sveta misa i posao. Uz trening ne kombiniram neku posebnu hranu vec sam opcenito smanjio obilnost obroka i ubacio više vode (dnevno oko 3 litre - koliko aplikacija na mobitelu kaže da trebam piti).

Pozdrav.
Back to Top
-manuela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -manuela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 21:04
welcome ;)

odvježbala sam mjesec i pol dana insanity. nikako doc do kraja.
planiram sad krenut ispocetka.

ako želiš neke vece rezultate, moraš sredit prehranu. sve ceš nac na forumu, meni je puno pomoglo.
sretno :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 21:41
Pozdrav i tebi i dobro nam došao

lijep pocetak samo nastavi dalje i ako trebaš pomoc tu smo.
Sretno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 22:03
Samo nastavi tako ako donoilsi rezultate :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 15:01
Hvala svima na ugodnoj dobrodošlici i podršci.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.