New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
kardio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2013
Location: SBŽ / Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kardio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 20 Kolovoz 2013 at 12:27
evo poslije par isprobanih savjeta i odlicnih programa za vjezbu odlucih se i ja na registraciju... pa nadam se da nije naglo da na prvom spoju postavim par pitanja

1. Groždjani šecer ( mane, prednosti, kako i kada uzimati, zašto uzimati itd. )

2. Dekstroza ( koristim je prije i poslije treninga, ActivLab ne bi reko da je neka kvaliteta ali osjecam promjenu kad je uzmem... tj kao neki energy boost, puno dulje mogu radit treninge bez osjecaja "uspavljivanja"

3. Koje vitamine uzimati?

4. Sojin protein ( da , ne , zasto , kako ) --- ako je neko probao sojin protein iz DM-a i takodjer neke druge proizvode nek se javi

Puno jos pitanja a malo vremena pa eto da otvorim za sad ovako

P.S. SORRY AKO SU OVO NEKOM PITANJA za vrtica al svaki je sampion jednom bio pocetnik koji nije htio odustat
"But until you start believing in yourself, you ain't gonna have a life.”
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 10:55
Dobro nam došao, a ovo kaj pitaš nemam pojma, samo ti želim dobrodošlicu.
Back to Top
LesA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LesA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:42
Glukoza=dekstroza=grozdjani secer :-) uzima se za vrijeme a najcesce poslije treninga u kombinaciji sa protacima. Vraca tjelu energiju te naglo dize inzulin i usporava katabolizam.( jednostavan je secer i brzo se apsorbira) najeftiniji su ti u dm oni bomboncici

Koje vitamine? Najbolje one koje dobivas pravilnom preh. Ja recimo koristim my favorite multiple energizer

Sojin protein..misljena su podjeljena neki kazu da smanjuje razinu testosterona a neki vele da ne utjece..vecina koristi vhey
Back to Top
LesA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LesA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:46
Prije treninga ti je bolje uzeti neki pametan preworkout meal koji ce ti postepeno oslobadjati energiju kroz rrajanje treninga..a kao atimulator popi salicu; salicu i po kave prije trnunga...letiti ces ahhaha
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:47
welcome :)

ja narucio ove multi.. djeluju jako dobri..

http://www.bodybuilding.com/store/opt/men.html

ma kakva soja, daj.. pravi whey i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
LesA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LesA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:58
Prework meal ti recimo treba bit bogatiji uglicima ako se pavis sportom izdrzljivosti a s vecim naglaskom na proteine za muscle building sportove
Back to Top
kardio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2013
Location: SBŽ / Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kardio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 12:13
hvala svima na odgovorima, ovo za dekstrozu znam da je i grozdjani secer spada u to... nego imam vrecicu dekstroze koja moram rec dobro djeluje a prije sam koristio i taj secer... iz DM-a...

ugl... prehranu nemam striktno odredjenu ali je zdrava

a sto se treninga tice koristim ovaj program

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Intenzivan-trening.aspx

uspijevam odradit bez problema.... a sto se preworkouta tice uzmem 3-5g kreatina ...

za kavu sam cuo od trenera ali rekao je da su zeleni i crni caj dobre alternative....

i jos me zanima radim li gresku posto poslije navedenog treninga trcim pola sata i proteine -- whey uzmem poslije trcanja tj poslije sveg treniranja
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 12:20
whey i dekstrozu popijes poslije svega ako ciljas potrosnju masti.. ako ne skidas mast, onda odmah nakon utega PWM..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
LesA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LesA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 12:39
Nisam dugo u tome al koliko se sjecam mislim da bi kreatin trebao uzimati poslije trninga
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 13:21
Pozdrav i dobro nam došao
Back to Top
kardio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2013
Location: SBŽ / Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kardio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 14:07
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Pozdrav i dobro nam došao


tnx....


btw ovo za kreatin.. da i prije i poslije treninga...

iako znam i deksu cesto popit i prije i poslije sa kreatinom... a whey uzimam samo nakon svega... a neki govore treba i ujutro da se potakne anabolizam
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.