New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene

 Post Reply Post Reply
Author
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vrijeme za promjene
    Posted: 28 Kolovoz 2013 at 09:24
Dragi moji,
Vec neko vrijeme citam postove ovdje na forumu i napokon sam se odlucila registrirati i pomaknuti s mjesta. Posljednjih godina sjecam se kroz maglu, kao da je sve bio san. Iako sam sada vrlo budna, stvarnost mi je opalila poprilican šamar. Ovo više nisam ja. Ne prepoznajem osobu koja me gleda iz zrcala. I sve do sada, djela i rijeci, jednostavno kao da nisu moji. Zato sada, budna i odlucna, okrecem posljednju stranicu ove i prelazim u neku novu pricu.
Situacija je grozna i širok je raspon podrucja na kojima moram djelovati.
Zato cu otvoriti svoju temu gdje cu detaljnije opisati probleme, pronaci nacine i pratiti napredak.
Jer nema života od sjecnja....
Svijetla buducnosti, here I come! Exclamation
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:05
Želim ti jednu lijepu dobrodošlicu draga !

Reci nam koji je tvoj problem? Kako papaš kako treniraš? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:13
Hvala na dobrodošlici.
Pa to otprilike izgleda ovako:
Ujutro pojedem zobene sa zelenim cajem, pa popijem kavu. Za medjuobrok uzmem komad integralnog kruha i komad svježeg kozjeg sira. Rucak je uglavnom baziran na povrcu sa pilecim prsima, junetinom ili tako nekim komadicem mesa. Drugi medjuobrok najcešce bude zeleni caj i komad integralnog kruha sa nekakvim namazom. Za veceru (nakon treninga) pojedem zdjelicu rajcice i paprike sa kozjim sirom. Šecer sam izbacila (ako baš moram uzmem umjetno sladilo), hranu pripremam sa maslinovim uljem. Najviše me buni vecera, što bi zapravo bilo najbolje za veceru i poslije treninga? Imam dijete i puno obaveza pa vježbat mogu tek navecer kad sve završim i dijete zaspi.
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:32
Vecera ti je najbolje ili posni sir sa nekim izvorom masnoca kao bademi orasi itd, ili meso i povrce s maslinovim uljem..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:34
meni se cini da ti ozbiljno moraš podebljat klopu i možda malo smanjit zeleni caj da bude samo prije treninga jer skupa s kavom ti ne treba, za veceru, pošto je poslije treninga bi trebalo pojest proteine plus ugljikohidrate a pošto je vecera može i malo masti, ne znam koje kolicine jedeš ali mi se cini premalo, cekam mišljenje drugih ...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:36
ja pijem dnevno 4,5 salica kave, 2 tablete kofeina, i 2 salice zelenog caja :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:54
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ja pijem dnevno 4,5 salica kave, 2 tablete kofeina, i 2 salice zelenog caja :)


I usudiš se zaspat? haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:08
Evo raspisala se ja o prehrani i svemu vezanom na svojoj temi, pa izvolite ,molim lijepo, ovim putem-----------
https://www.fitness.com.hr/forum/vrijeme-za-promjene_topic8006.html

Handshake
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 12:20
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ja pijem dnevno 4,5 salica kave, 2 tablete kofeina, i 2 salice zelenog caja :)


I usudiš se zaspat? haha


spavam ko top :) sad prebacujem na kavu bez kofeina do nove godine, jer ovako nijedan burner ne funkcionira LOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 13:31
kava je više na psihološkoj razini tj placebo, bar meni ja mogu popit litru i opet zaspat samo da se dobro najedem :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.