New Posts New Posts RSS Feed - Mogu ja to!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mogu ja to!

 Post Reply Post Reply
Author
Lianah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lianah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mogu ja to!
    Posted: 02 Listopad 2013 at 15:18
Zdravo ljudi, imam 20 godina, visoka sam 172 i imam teških 73kg. Puno citam o zdravom stilu života na internetu, zanese me to, pa se pridžavam neke zdrave ishrane dan-dva. A onda... Slatkiši, grickalice, peciva... A naravno i izgovori (Pa necu se udebljati od jednog... bla, bla eto vec jedan kg gore)
Studiram, ne treniram, nekad kuci radim Blogilates vježbe ili preskacem kanap, ali ne baš cesto. Puno koristim auto, što znam da ne valja, trudim es da to svedem na minimum.
Uvijek nešto grickam.
Dorucak mi se sastoji od zobenih pahuljica sa mlijekom u prahu i medom, i vruca voda po svemu tome. I kafa bez šecera (ništa ne šecerim, to je jedino dobro) :D
Rucak, šta mama spremi :) Uglavnom neka variva ili ništa što nije extra nezdravo, ali meni je problem KOLICINA. Meni mozak govori DOSTA, a ruka sama ide, ne pušta kašiku. :/ :D
Vecera nije konkretna, vec kao što rekoh, uvijek nešto grickam. Ponekad popijem zeleni caj u toku dana, nekad i dve-tri šolje.
Imam želju da skinem ove kilograme i da se vratim na svojih divnih 60kg.
Situacija se otima kontroli, pa sam odlucila da potražim pomoc. Uzdam se u vas! :)
Pozdrav, Lianah
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 11:21
Pozdrav...izostavih ovu temu .... 

Evo ovako sama si vec navela problem..manjak kretanja...pa nekad tijelu izložiš treningu..što nekad ocito niej dovoljno...tijelo bih se trebalo privikniti na aktivnosti koje prakticiraš...

Za pocetak bih trijebali riješiti najbitnijie....a to je prehrana znaci kao što logicki možemo zakljuciti treba jesti manje...nego što se može potrošiti....

Vidim još ejdan problem kod prehrane dobro krene ujutro..mada nisam baš upoznat sa mlijekom u rpahu dali je to kao i standardno mlijeko ako se pomiješa sa vodom..ali ne bih trebalo biti loše po mom mišljenju..e sad tu je jedan problem...ti ostaješ navecer bez ideje konkretne hrane...ne jedeš dovoljno onda potežeš za grickalicama,sltakišima itd itd gdje su ono bomba energetska..što navecer nikako nije poželjno...

Malo prckaj po forumu...nadji koji primjer prehrane..zaista ima mnogo toga ovdje....Gdje ce ti se jelovnik krasiti sa vlaknastijom hranom..proteinskom što ocito ti jako fali u prehrani...zaista nešto i konkretno da pojedeš...i manje bih bila gladna..možda cak i ne bih kada bi ju promjenila... jer ovo što jedeš zaista te nece zasititi kako treba :)

Znaci za pocetak upoznaj se sa namirnicama...udji u deficit...jedi manje no što trošiš...mani se auta....na posao ili bilo gdje pješke odi...em ceš uštedjeti em je bolje za zdravlje...

Ubaci takodjer par puta tjedno za pocetak dovoljno duže relacije hodanja..kombiniraj sa brzim hodanjem..ako možeš malo trckaraj..ako ti je opet pre hladno...imaš i na netu kucnih vježbi bez ikakve opreme gdje je isto super odlicno za pocetak normalno da nešto pocneš...

Ako ti bilo šta d ovoga nije jano javi nam se opet pozdrav veliki :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 11:23
I ovdje imaš...ako si željna slatkog..kolacica....od kolegice savršen primjer zdravih kolacica..što su veoma ukusni..a tijelu super dodju za vecernje grickanje... https://www.fitness.com.hr/forum/pokaite-to-jedete_topic7758.html
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.