New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Benad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Location: Kladanj
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Benad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 15 Sijecanj 2015 at 00:15
Pozdrav svima. Zovem se Senad i imam problem sa viskom kg.
Visok sam 192 cm i imam 113 kg. Prije sam treniro rukomet 4 godine i imo 90 kg. Sad kako sam na fakultet kreno udebljo se. Pokusavo sam razne dijete iso na trcanje pa cak sam i koristio dijetu mjesec dana samo jabuke, pahuljice i supe jeo i to svaki dan samo po jedno od toga. Danas npr 3 jabuke sutra 2 tanjira supe, prekosutra dvije porcije pahuljica i poslije mjesec dana 2 kg smrso :( . Sad sam odlucio u teretanu da idem vec idem jedan mjesec bez ikakvih promjena, opet relativno malo jedem idem 4 puta sedmicno u teretanu. Ne zelim nesto sad da se nabildam imam snage jer redovno radim na gradjevini npr mrtvo dizanje 150 kg bez problema, bendz 80 kg bez problema zelim samo da smrsam na nekih 95 kg da smanjim stomak i da utegnem prsa. Molim za pomoc dobri narode. :-D
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 01:06
Benade, umrijet ces na toj građevini od samo 3 jabuke. kakav je to bauštelac koji pive ne pije dok radi? Jebeš muža ispod 100 kh, još mjastor :)

Sad ozbiljno......daj si pročitaj malo po forumu , bu ti puno toga jasnije. Ovako se ne možep hraniti prije svega, udebljat češ se u konačnici još i više kad pukneš od ove prehrane, a rezultata postči nečeš. Jedi uravnoteženo , povće, voće meso, sir, jaja, ribu,uh,  imaj 3-4 normalna obroka u danu , bez puno junka i pekara, smanji pive dok radiš i uz teretanu i bauštelu mora bit rezultata. Jedino ti si očito nestrpljiv pa bi rezultate jučer.......gledaj da preko 0,5 kg tjedno je nerealno, nepoželjno gubiti, tako da ja bi bio zabrinut da si u mjesec dana skinuo 5 kg......
Čitaj malo, al kaj god radio molim te prekini jesti ovako kako sada jedeš



Edited by The Phoenix - 15 Sijecanj 2015 at 01:08
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 07:18

Mislim da je Benad opisivao tu dijetu na kojoj je bio prije, ne kako sada jede :) ali je pitanje kako jede jer se opet spominje malo hrane...

Napiši malo kako to trenutno izgleda Benade pa da vidimo di ti što možemo ubaciti :) Možeš puno jesti, samo pravih namirnica. I ja se ne bih toliko brinula da se do 5 kg izgubi, velik je to dečko :D ali ne preko i sa nekim lošim sistemom.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Benad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Location: Kladanj
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Benad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 08:36
Ta dijeta izgladzivanja je bila prije pola godine a trenutno doruckujem pahuljice to je oko 7-8 sati. Rucak je oko 2-3 sata uglavnom sve bez masnoce jer masnocu ne volim nikako izbjegavam je od uvjek. Pive rakodjer ne pijem samo vino ponekad :D a za rucak je ili nekad grah al bez kruha ili piletina puretina riza grasak kako kad i bez kruha, vecera oko 5 kokosija juha juha od gljiva nekad pahuljice weles keksici i eto tako.a sto se tice mrsanja ne zuri mi se toliko samo zelim da ne pogrijesim pa da poslije par mjeseci izadjem iz teretane napuhan kao balon kao sto ima momaka :D. Jednostavno hocu malo da se oblikujem. Hvala vam .
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 09:12

Nećeš tako lako bit "napuhan", bez brige, pusti te momke Big smile

Pod masnoćom misliš na razne maslace, margarine, neka biljna ulja, jako masno meso i tako to ili na apsolutno svu masnoću? Jer se onih zdravih masnoća (orašasti, sjemenke, masnije ribice, maslinovo, bučino, kokosovo itd ulje) ne biš trebao kloniti. 

Malo jedeš i dalje. Ne znam koliko je to pahuljica ujutro, o kakvim se radi, i sa čim ih jedeš ali sve skupa djeluje mršavo i neuravnoteženo. Ako misliš trenirat ovo ni izbliza nije dovoljno da biš imao energije, krpao vlakna i bio općenito zdrav, da ne spominjem efikasno gubljenje masnoće.  Na ovaj način ćeš i da nešto izgubiš brzo vratiti nazad jer ćeš bit gladan.

Možeš ostati na ta 3 obroka ako želiš (mada bi ti bar 1 međuobrok dobro došao) ali u njih ubaci kvalitetne izvore proteina i puno povrća (odnosno koju voćku za doručak/međuobrok). Večera ti je prerana i preslaba. Meso, jaja, riba....povrća na izbor....nešto cjelovitih žitarica za početak ako želiš, mahunarke, ubaci i koju voćku tu i tamo....uglavnom podebljaj to :)





Edited by Gym_girl - 16 Sijecanj 2015 at 09:12
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.