New Posts New Posts RSS Feed - Nedisciplinirana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nedisciplinirana

 Post Reply Post Reply
Author
myy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote myy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nedisciplinirana
    Posted: 09 Lipanj 2009 at 16:42
Sto se tice moje prehrane jako sam nedisciplinirana,jedem jednom dnevno ali se fakat nabacam.Vec neko vrijeme radim vjezbice tipa trbusnjaka,dakle nemam nikakva pomagala za vjezbanje.Valjda je svemu kriv i moj posao,radim u skolu i moje tjelesne aktivnosti su na minimumu.
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 21:47
  nema posao nikakve veze s tim,u životu je prevenstveno sve stvar navike...to tvoje što jedeš jednom dnevno je i više nego loše,ne znam koliko znaš o tome..meni je  žalosno gledat koliko se prvenstveno mladi ljudi loše hrane i uopce ne paze što "bacaju" u sebe a to bi trebalo bit osnovno,nešto kao "opca kultura"....ne triba ic u nikakve krajnosti al znat neka osnovna pravila o zdravoj prehrani i vodit se prema tome svakome bi trebao bit jedan od prioriteta u životu..
Back to Top
myy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote myy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 23:05
Znam da je vazno zdravo se hraniti ali kad god sebi kazem da cu se drzati nekih odluka,uvijek me nesto sprijeci i jednostavno nemam kada jesti.Sve se svede na neki rucak oko tri sata i to je to.Sada sam dobila neke ruzne "slaufe"iako nisam debela.To je sve zbog lose ishrane.Dijeta ne dolazi u obzir jer ionako lose jedem,preostaju mi trbusnjaci.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 07:31
Originally posted by myy myy wrote:

Znam da je vazno zdravo se hraniti ali kad god sebi kazem da cu se drzati nekih odluka,uvijek me nesto sprijeci i jednostavno nemam kada jesti.Sve se svede na neki rucak oko tri sata i to je to.Sada sam dobila neke ruzne "slaufe"iako nisam debela.To je sve zbog lose ishrane.Dijeta ne dolazi u obzir jer ionako lose jedem,preostaju mi trbusnjaci.

Tako je. Njima ceš tek skinuti šlaufe.
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 08:27
  potrudi se da edeš barem 3 puta na dan. to nebi trebao biti neki problema šlaufovi se ne skidaju trbušnjacima
Back to Top
Mele View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mele Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 11:21
Originally posted by Lovro Lovro wrote:

 
potrudi se da edeš barem 3 puta na dan. to nebi trebao biti neki problema šlaufovi se ne skidaju trbušnjacima


Jesti 3 puta na dan da bi se smrsalo je premalo , minimalno 5 puta na dan treba jesti
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 12:40
  da...trbušnjacima šlauf neceš skinut i ukoliko ne pripaziš šta jedeš i dalje ceš se debljati ili ceš u najboljem slucaju ostat takva kakva sad i jesi..za skinut šlauf=pripazit na prehranu i više se kretati i to je to
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.