New Posts New Posts RSS Feed - Osobni trener
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Osobni trener

 Post Reply Post Reply
Author
markoss35 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markoss35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Osobni trener
    Posted: 22 Lipanj 2009 at 09:33
Poceo sam vježbati prije mjesec dana, ali mi se cini da ima i previše informacija i o vježbanju, prehrani... pa se malo gubim.
što mislite o osobnom treneru, koliko to cca košta, koliko cesto ga uzeti, možda neka preporuka
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2009 at 12:04
  Osobni fitness trener by DREAM GYM

š0 glavnih razloga za angažiranje osobnog trenera


Da li su fitness treneri zaista kvalificirani?



Ako se markoos35 može rastaviti na marko os 35, onda ti znam preporuciti jednoga
(š00kn/sat)
Back to Top
markoss35 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markoss35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2009 at 18:08
Zahvaljujem Lega, na žalost nisam iz OS, iz ZGB sam.
Ovo mi je manje više jasno, više me zanimala preporuka,
eventualno cijena i neka vlastita iskustva
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2009 at 20:04
  hej hej..

vec godinu i pol imam osobnog trenera   svakako preporucam jer moje iskustvo je i vise nego pozitivno   rezultati se vide a osmjeh nakon treninga sve govori... nikad nisam bila sportski orijentirana a trcanje nisam zeljela niti sanjati a kamoli pokusati.. kod mene je sada stvorena navika na redoviti trening i ono sto je najbitnije uzivam u tome
sto se cijena tice, one variraju od trenera do trenera... raspon ti je od 50kn do 200kn po satu... ali vrijedi svake kune
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2009 at 21:15
ja treniram u savate klubu , vecinom sam u teretani , za neke vježbe pitam trenera , kako se izvode ili ak nešto redim krivo, mjesecno placam š00kn
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2009 at 16:26
Slobodno se javiš našem suradniku Marino Bašicu na adresu: [email protected]
pa ceš dobiti konkretne informacije vezano za cijenu i sl.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.