New Posts New Posts RSS Feed - Sprave za veslanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sprave za veslanje

 Post Reply Post Reply
Author
Pepius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pepius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sprave za veslanje
    Posted: 11 Kolovoz 2009 at 22:32
  Prvo pozdrav svima, kao sto se vidi prvi post ovdje. Da se predstavim Pepius, zanimanje ubijac dosade i molio bih postovane ovdje da mi malo pomognu oko mojih vjezbovnih problema.
Vjezbao sam u teretani jedno duze vrijeme, ali recesija ne poznaje granice pa sam morao kresat troskove svud i svakud pa sam morao srezat i teretanu, koja bog zna sta nije puno mjesecno, ali kad moras moras.

Da ne duljim. Star 33, radim u smjenama neredovito i po 24 satne smjene puno sjedim (IT), i puno slobodan, visok š84 i tezak 94(trenutno), ali jos uvijek zelim se dobro osjecat. (meni nije bitno da izgledam ko Adonis ili Apolon nego da se dobro osjecam). Prehrana je od donosa u Tupperware od kuce do dostava (pizza, puretina itd).

Tak da sam jedno vrijeme trcao poslije breka od teretane, ali godine me stizu, a zena i djeca traze paznju. Pa sam se domislio nacina.
Dva puta tjedno tracnje relaksirano nakon istezanja nekih 30 minuta traje spura nekog kruga oko mog kvarta (testirano). Imam dobar bicikl (Trek 4400) za voznju po cesti odlaske do frendova i ono u komadu odvest jedan sat, a da kad sidjes sa bikea da te ne boli sve od zgrcenosti.

E sad pricao sam sa suprugom i dotakli se sprava za po kuci. Ona je isporbavala orbitrek, ali ima problema sa tom spravom i nezeli na nju vise nikad za zivota kaze. (Nisam skuzio vjerujte).

I kazem ja ajmo mi probat neki simulator veslanja. I naravno stedna zena dovatila se kompa i nasla ovakve stvari. (link)
http://www.topshop.com.hr/sprava_za_veslanje-63978-p.html
A posto se ja razumijem u te sprave nikako, zamolio bih ovdje prisutne ako imaju koju rijec ili dvije da podjele samnom ili da mi daju jos koji savijet u svezi simulatora veslanja.
Novac je od velike stavke (tipa najvise š300 kuna ako moze na rate naravno) ako znate koji drugi model ili spravu koja bi to mogla zamjenit da u zimske dane nemoram trcat i vozit bicikl. Hvala
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2009 at 16:27
Pa iskreno, ne vjerujem da sprava za toliko navaca može biti nešto kvalitetna a pogotovo što je to topshrot

e sad, ako žena nece orbitrek koji je odlican, pada mi na pamet sobni bicikl jedino

i koja bucica
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 14:32
Sprave za veslanje su jako skupe inace.. ove jeftine se raspadnu ako se intenzivno radi na njima..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.