New Posts New Posts RSS Feed - Exercise chat "kod Thorna"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Exercise chat "kod Thorna"

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Exercise chat "kod Thorna"
    Posted: 09 Rujan 2009 at 20:43
  Dakle probajmo napravit chat na temu vašeg i našeg vježbanja, sve zgode i nezgode, vaše osobne uspjehe, neuspjehe , ciljeve na pojedinim vježbama, kardio ludorije, itd itd..

Sve što ste htjeli pitati a niste imali koga...
Sve što vam se dogodilo a niste imali kome reci...
Sve što ste htjeli podijeliti s drugima u vezi vježbanja a niste mogli..

---------------------------------------------------->

Evo prvo pa humor:
-neki dan radio hack cucanj šipkom iza leđa i pri pokušaju cetvrtog ponavljanja sa š60kg opleo koliko sam dug i širok na pod i umalo si žilu na desnom zapešcu zarezao gurtnama od siline pada


Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 10:17


Ponijela i mene jedanput euforija. Idem ja ovo ljeto prakticirat malo kardia u vidu plesa, ali opasno se namjerih da cu skinut koreografiju sa spota "Bad" od Michcla Jacksona.
I tako dignem ja nogu u zrak kao i cijela ekipa sa spota, ali zaboravih se prije plesackih egzibicija zagrijat, istegnut jer me baš ponio ritam pa sam se na taj pothvat odlucila naglo.

Ajme boli posvuda-od prepona do gležnjeva, ajme grimasa koje sam napravila, ajme zvukova koje sam ispustila!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 00:01

 trenutno mi pada na pamet prvi dan u teretani...znaci nekih š4 god. sam imala onda..smotana ko cep, i sad sam al onda je to bilo za stupanj gore...

uglavnom, stala ja na traku za trcanje na nagovor bratica (inace ne volim kad mi tlo bježi pod nogama)...poceli mi mic po mic, sve jace.. i zamislila se ja nešto ( cesto ja odlutam tako, precesto) i pljassss..saplele se noge, odsklizala se metar iza i skoro roknula glavom u abduktor spravu...uglavnom, to je bilo moje prvo i zadnje iskustvo na traci, shvatila sam da nije za nas sanjare...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 09:52
ovaj scenari mi je tolkoooooooooooo poznat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



rekoh ova traka za trcanje , eeeeeeee


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 trenutno mi pada na pamet prvi dan u teretani...znaci nekih š4 god. sam imala onda..smotana ko cep, i sad sam al onda je to bilo za stupanj gore...


uglavnom, stala ja na traku za trcanje na nagovor bratica (inace ne volim kad mi tlo bježi pod nogama)...poceli mi mic po mic, sve jace.. i zamislila se ja nešto ( cesto ja odlutam tako, precesto) i pljassss..saplele se noge, odsklizala se metar iza i skoro roknula glavom u abduktor spravu...uglavnom, to je bilo moje prvo i zadnje iskustvo na traci, shvatila sam da nije za nas sanjare...

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 10:43
meni je isto koma traka za trcanje

nema šanse da trcim po tome...može eventualno brzo hodanje dok se grcevito držim za rukohvate
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 11:34
  Traka za trcanje je smece sam takvo...radije biram orbitrek il steper.

Nego, gdje su decki da se pohvale sa svojim liftovima?
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 11:54
niko ne voli traku za trcanje! hehehehe, ko bi reko?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 22:06
  Ja ne volim steper. orbitrek ni biciklu...i nisam luda ni za trakom..ali u teretani najradje odradim crobni dio na traci....;)

Ne mogu se sjetiti neke prevelike blamaže....;)) Valjda sam uvijek proprezna....;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 17:23
Danas je bio bolesno dobar i brutalan trening..jedva sam do zraka dolazio u pauzama između supersetova i na kraju dobio hebeni pump skupina koje sam radio i hardcore kardio ucinak (iz majice sam doslovno cijedio znoj).  Da ne spominjem kako sam pred kraj osjecao mucninu, zujanje u ušima i mislim da je samo jedna serija nedostajala da se ispovracam

Još jednom moram reci kako je prof Jakšic legenda i da mu svaka rijec zlata vrijedi.

Smanjiš kilaže, odradiš pravilno, kratke pauze, superserije, dobar izbor vježžbi i na konju si! Osjetit cu sutra ujutro jel vrijedilo toliko muke i znoja.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 23:48
  Ja sam nakon š00 god bila u teretani i stavila kilaže koje nisam nikad prije ni radila...napravila š00 cucnjeva sa cucicama od 4kg u ruci i isto toliko iskoraka, odradila kružni, i nakon toga trcala na traci, 30min, 8km/h, lagani tempo, na prsticima....moram rec da mi tek danas prolazi upala....;)) Bilo je dobro...;) Sutra opet....;)


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 14:59
  Kako predobar full body trening danas, ajme pa to nije normalno.

Totalno uništio listove i sad jedva hodam...vec mjesecima nisam imao tako dobar osjecaj da sam odradio listove
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 15:20
uf.. lijepo vama.. a ja kod cure vec 3 dana.. tu ni utega ni nicega.. lezarina..ali drugi tjedan se cura seli u Rijeku, i pocinje program vjezbanja..evidencija svega pa cemo vidjet do bozica rezultate..
Back to Top
Korina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Korina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 15:39
Blago vama...ja ne smijem vidjeti trening jos punih mjesec dana(zbog neke sitne operacije)    jedva cekam da se vratim u teretanu!!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 16:16
Originally posted by Korina Korina wrote:

Blago vama...ja ne smijem vidjeti trening jos punih mjesec dana(zbog neke sitne operacije)    jedva cekam da se vratim u teretanu!!

Sigurno je šteta (bar psihicki izdržati) toliko bit bez vježbanja, al racunaj na to kad se vratiš u gym da ceš zubima kidati željezo
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 17:01
uf kad dodjem doma.. imam obranu diplomskig u pon, i iza toga se mogu posvetit vjezbanju u potpunosti..4 x tjedno utezi i jos svaki dan sat vremena boks... nakon utega cu biciklu ubacit.. pa cemo vidjet..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2009 at 19:49
Evo odradio trening u teretani nakon 3 mjeseca sigurno ako ne i malo više , 4 serije cucnja 4 serije mrtvog i 4 serije biceps curla i š serija iskoraka ( to mi je bilo zadnje i nisam više mogao) cucanj i mrtvo su mi najviše nedostajali biceps sam ubacio tako bezveze između a iskoraci kao finishing touch.. pošto za tjedan dana idem zakazati operaciju ramena (vec sam sve skoro dogovorio s doktorom) moram dobro paziti koje vježbe radim :D

p.s imao sam priliku raditi trap bar deadlift :D
ta šipka izgleda ovako:

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.