New Posts New Posts RSS Feed - Girje - buduci seminari?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Girje - buduci seminari?

 Post Reply Post Reply
Author
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Girje - buduci seminari?
    Posted: 02 Sijecanj 2010 at 18:58
Je li tko zna hoce li u sljedecih 5-6 mjeseci biti u Zagrebu organiziran kakav seminar za girje? Razmišljam da ih uglavim u svoju rutinu, pa bi mi dobro došlo da uživo vidim kako se tehnicki izvode vježbe. Vidio sam i da na ovoj stranici ima dosta video materijala, tu je i JuBiTo, ali ipak...

Ima li netko kakva iskustva sa Mlinaricevom vježbaonicom? Tamo se isto vježba sa girjama...
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 21:36
Originally posted by SnowDonkey SnowDonkey wrote:

Je li tko zna hoce li u sljedecih 5-6 mjeseci biti u Zagrebu organiziran kakav seminar za girje? Razmišljam da ih uglavim u svoju rutinu, pa bi mi dobro došlo da uživo vidim kako se tehnicki izvode vježbe. Vidio sam i da na ovoj stranici ima dosta video materijala, tu je i JuBiTo, ali ipak...

Ima li netko kakva iskustva sa Mlinaricevom vježbaonicom? Tamo se isto vježba sa girjama...
Kad saznam tocne datume postat cu na forumu obavijesti, a seminara ce biti sigurno na proljece, baš nekako untar 5-6 mjeseci...

Trebaš imati na umu da ce seminari za koje budem javljao biti po RKC (Russian Kettlebell Challenge) sustavu treniranja, dok se u Coregymu radi GS (Girevoy sport). U svakom slucaju neceš loše proci cega god da se uhvatiš.

Meni se cini bolja investicija platiti mjesec dana treninga od cekanja seminara. Seminari su dobri, ali na grupnim treninzima si ipak pod stalnim nadzorom, a na seminarima što nauciš nauciš...nema te tko kasnije ispravljati sve do slijedeceg seminara. Ispravaka uvijek ima :)

Mogu ti preporuciti kbell treninge kod Kvatrica, tamo ih vodi covjek koji dobro vodi treninge i koji je mene zapalio za kettlebelle...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 22:08
Moram priznat da ti stoji ono za seminare. Ovako gledajuci i meni se cini to isplativije. Ajde molim te pošalji mi podatke za tog tipa na Kvatricu-

Thx.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 23:27
Treninzi se odvijaju Sportskom društvu Kvatric  II kat, u šubicevoj ulici odmah uz Kvaternikov Trg.

Termini : utorak š8,00 - š8,45 i subota š4,45 - š5,30,

Cijena : 200 kuna


Broj i mail ti dam na pm da ne reklamiram sad...




Edited by Sasa Rajnovic
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.