New Posts New Posts RSS Feed - Ucvrscivanje grudi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ucvrscivanje grudi

 Post Reply Post Reply
Author
Jazzette View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jazzette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ucvrscivanje grudi
    Posted: 11 Ožujak 2008 at 16:24

 Do koje mjere se mogu ucvrstiti/podici velike grudi i kojim vjezbama? jos sam mlada pa bih rado nesto poduzela prije no sto bas sve ode na jug :)

Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2008 at 21:47
i mene zanima jer su meni lagano otisle,pogoto lijeva koja je malo veca
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 02:42
 probaj vjezbama za prsne misice - bilo iz pilatesa, bilo iz bodybuildinga
Back to Top
INcontrol View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote INcontrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 22:43

Ne.

Vjezbanjem se povecavaju misici. A zenske grudi nemaju misice koji ''podizu''.

Al cuo sam da cesto masiranje pomaze.

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 23:03

kad ti se ti misici povecaju i oblikuju - dekolte odmah ljepse izgleda

Back to Top
Adelina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adelina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 07:29

 Vjezbaj sa utezima, dobar je fly, sklekovi... Dobro kaze jedna mala, kada ti se misici u gornjem dijelu tijela povecaju i oblikuju i grudi ljepse izgledaju. Za vjezbanje obavezno kupi dobar sportski grudnjak, jer on cuva grudi od prevelikog treskanja - tako slabi koza grudi i one padaju!

Back to Top
INcontrol View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote INcontrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 10:59

Žene uvelike rade glupost kad ne treniraju sve dijelove tijela vec samo noge i trbusne.

Kad radite tako nesto radite misicni disbalans i to moze dovesti do razlicitih ozljeda. Zato nebojete se radit biceps itd. necete izgledat ko ''bilderice''.

Ali ak curke misle da ima efekta trenirat prsa ko sam ja da im to osporavam.

Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2008 at 16:05
e kupila bi ja sportski grudnjak da imaju moj broj znaci ne postoje vjezbe za smanjenje ah
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2008 at 21:20
Originally posted by INcontrol INcontrol wrote:

®ene uvelike rade glupost kad ne treniraju sve dijelove tijela vec samo noge i trbusne.

 

istina.. meni je nezamislivo tako vjezbati samo jedan dio tijela... ja ili treniram cijelo ili nista... ili ak stvarno nemam vremena taj put samo malo smanjim broj ponavljanja i to je to..

Back to Top
Tomi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 21:03
Cure,trebate ojacat grudne misice na koje se naslanjaju grudi (grudi su masne naslage da se razumijemo,jel)  :)

Cure netrebaju pretjerano vjezbat grudne misice,da se grudi nebi smanjile.
Dovoljno su sklekovi,vjezbe na spravama i potisci i flyevi bucicama.
 

Edited by Tomi
Shut up and SQUAT!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.