New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
gangster View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gangster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc
    Posted: 25 Ožujak 2010 at 23:14
  Evo ovako iman š6 godina visok sam š9šcm imam oko 65kg nisam zadovoljan s svojom kilazom jel mi mozete rec kako pocet i kako na najbolji i najbrzi nacin podignut  kvalitetnu misicnu masu!

Znaci kakve treninge bavim se nogometom

Koju prehranu
Koje dodatke prehrani i dali se isplati uzimati kreatin.

Hvala! 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 12:44

 citaj forum. toliko tema ima o tome. konkretna pitanja postavljaj a ne ovako nesto di se moze puno rec .

imas podforume,imas pretragu pa trazi sta te zanima,najlakse je upast iman tolko i tolko ocu se udebljat na najbrzi nacin, pisite

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 22:23
 kao prvo upisi se u teretanu,također uz nogomet ces jako tesko dobivat na tezini ...pocni jest kako treba ( 5-6 puta dnevno), jedi sve, osnova neka ti budu meso,jaja,sir,mlijecni proizvodi,razni izvori ugh,jedi sto vise mozes,suplementi nisu carobni prah za pocetak ti je potreban samo whey i traubenzucker...kreatin ti za sad nije potreban...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 23:38
 moze on i kreatin uzimat samo neka ne ocekuje cuda od tih stvari jer oni veliki decki kakve vidis  nisu takvi samo od wheya
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 08:32
 moze on uzimat kreatin, ali ne preporuca se uzimanje kreatina prije 20 godine zato sto je razina metabolickih funkcija niska i postoji mogucnost da kreatin na njega uopce nece imat efekta
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 08:52

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 moze on uzimat kreatin, ali ne preporuca se uzimanje kreatina prije 20 godine zato sto je razina metabolickih funkcija niska i postoji mogucnost da kreatin na njega uopce nece imat efekta
 

Jel moram ja otic na stranicu heliksa i pronac ovaj tvoj post il ceš to sam napravit?

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 09:24
 hmm kakve veze ima to di sam ja nasao odgovor?? Decko je postavio pitanje i normalno sam mu odgovorio, ako ti se ne sviđa jbg onda
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:18

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 hmm kakve veze ima to di sam ja nasao odgovor?? Decko je postavio pitanje i normalno sam mu odgovorio, ako ti se ne sviđa jbg onda
 

cak i da nema veze, kopiraš necije tuđe mišljenje koje je btw glupo do boli...

šta, onda u 20-oj godini pocinje pravi show s hormonima i metabolizmom? molim te... može ga koristit bez beda i pican od š5g, sam je pitanje je li responder na kreatin il ne, a hormoni, metabolizam i godine nemaju ama baš nikakve veze s tim...

Jes ti možda mislio na stereoide?

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:26

 ne nisam mislio na steroide, mislio sam na kreatin....ako vec govorimo o kopiranju tuđih mišljenja

šta, onda u 20-oj godini pocinje pravi show s hormonima i metabolizmom

ovo sam isto neki dan procitao na forum.teretana.net

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:28
mozda je covijek i tamo registriran pa iznosi svoje misljenje...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:40
 nebitno jeli on tamo registriran ili ne...siguran sam da taj post tamo nije on napisao..btw neda mi se vise svađat tko je kome skinuo post...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 14:09
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 ne nisam mislio na steroide, mislio sam na kreatin....ako vec govorimo o kopiranju tuđih mišljenja

šta, onda u 20-oj godini pocinje pravi show s hormonima i metabolizmom

ovo sam isto neki dan procitao na forum.teretana.net

 

Još i bolje ako je tako, eto ti dokaza da ono s heliksa nije istina jer na onom forumu ce teško proci neka neistina, bullshhit i slicno. Iako stvarno ne znam gdje se raspravljalo o tome pa bih volio vidjet link ako nije bed.

I da, nisam to ja pisao, može bit sigurno decki koji slicno razmišljaju ko ja.

A evo ti i hint - ako vec c/p neciji tekst onda se bar potrudi da lici kao tvoj.

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 14:10

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 nebitno jeli on tamo registriran ili ne...siguran sam da taj post tamo nije on napisao..btw neda mi se vise svađat tko je kome skinuo post...
 

Nije stvar u tome ko je kome skinio post, vec u samom postu - tocnije receno, reklami sa heliksa, tj. ideš davat savjet za koji ni sam ne znaš da je ispravan.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 15:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 ne nisam mislio na steroide, mislio sam na kreatin....ako vec govorimo o kopiranju tuđih mi±ljenja

©ta, onda u 20-oj godini pocinje pravi show s hormonima i metabolizmom

ovo sam isto neki dan procitao na forum.teretana.net

 

Jo± i bolje ako je tako, eto ti dokaza da ono s heliksa nije istina jer na onom forumu ce te±ko proci neka neistina, bullshhit i slicno. Iako stvarno ne znam gdje se raspravljalo o tome pa bih volio vidjet link ako nije bed.

I da, nisam to ja pisao, moµe bit sigurno decki koji slicno razmi±ljaju ko ja.

A evo ti i hint - ako vec c/p neciji tekst onda se bar potrudi da lici kao tvoj.

 

MA gledaj nije mi se fkt dalo objasnjavat zasto kreatin nije dobar ispod š8-20 godina bla bla...htio sam samo rec da kreatin na nekog djeluje na nekog ne (to si i ti napisao)..npr na mene nedaje nikakav efekt...

 http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=5920

 



Edited by soner_9393
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:28
a kako znas da li djeluje ili ne..
mislis da ne djeluje jer ne mozes nakon 3 tjedna pogurat 20kg vise na benchu?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:32

 

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=5920

 

 

 i di je tu post slican Thornovom?  



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.