New Posts New Posts RSS Feed - But enough about me...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

But enough about me...

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: But enough about me...
    Posted: 06 Travanj 2010 at 21:39
...lets talk about my biceps.

Oke, bit cu ozbiljna...

Eto, i ja kao velika vecina fitovaca ili onih koji ce to tek postati uglavnom samo lurkam po stranici, bombardiram se informacijama i motiviram za nove pobjede.
Uclanila sam se prije koji mjesec i tada mi je skoro sve o cemu se tu diskutiralo bilo enigma (i dan danas- ja i teretana smo ko krava i balet, ili tocnije, krava i baletna dvorana    ), ali u samom pocetku procesa (konacne) brige o vlastitom tijelu, odbacivanja loših navika i prihvacanja zdravog životnog stila, fitness.com.hr cinio se kao logican izbor za mene kao ignoranta i ispunio je sva moja ocekivanja. Usudila bih se reci- i premašio, ali ne želim vas razmaziti.

Moj interes su bile nutricionisticke teme i vježbe koje ne ukljucuju nužno teretanu kao okoliš i tako sam se polako, ali sigurno navukla na ovu MALU zajednicu.
Ja imam svoj sport (tj. borilacku vještinu), to je Krav Maga(3 puta tjedno/2 h, a uz nju odrađujemo treninge Kettlebellom (2 puta tjedno/š h, i evo otkako je zatoplilo, u dnevnu cardio aktivnost ubacila sam i trcanje (iako sam ga se grrrozzzila prije )i to .
Napredujuci u kondicijskom smislu, shvatila sam da sam ja tip osobe za malo spartanskiji tip treninga, mi imamo mješani trening pa mlatim muške, dok je njima mene bed udariti , te puno radimo na snazi i na izdržljivosti (pogotovo na kettlebellu). Npr. sviđa mi se i crossfit i bootcamp fitness, ali toga nema u mom Zadru pa cu možda potražiti torrente, iako sam trenutno prebukirana za još treninga.
Apropo toga da im je bed tuci cure , trenutno sam sa oblogom na otecenom gležnju jer sam sinoc na treningu primila gadan udarac u njega (iako se u tom trenu nije cinilo tako ) i to laktom (da, to je Krav Maga, laktom! ) pa cu morati mirovati koji dan... nije ništa serious, iscašenje i to, samo hematom uslijed udarca, ali dosta boli pa cu se primiriti dok ne prođe.

Bome sam se raspisala, a nisam skoro ništa rekla.

Ugl, ja sam vam jedno 26ogodišnje dalmatinsko dite , visoko š73 com, a teško NEcU VAM REcI, barem ne zasad jer ja MRZIM tu brojku, iako znam da je tu tek par kilica viška a ostalo su mišici i teške kosti.
Ali obecajem slike za Slike forumaša i to jako brzo! cim se riješim posljedica Uskršnjih grijeha...
Poprilicno sam u treningu, uredna i u slaganju dnevnih menija, pijem i proteine za PWM(jer mrzim jesti navecer a treninzi su mi do 23:30), a ako mi bude potrebna strucnija pomoc- imam Vas!

Lipi pozdrav

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 09:41
  Lijepo...oduševljavajuce.....welcome ......
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 10:51
Hvala draga Dalila.. a koji te tocno dio oduševljava?
Btw, tvoje stopalo je dobro?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 13:32
Hej, dobro nam došla!

Uz ovako iscrpno i zaista zanimljivo predstavljanje, još mi je draže da smo te upoznali i da si nam se pridružila.

Definitivno si ušla u đir, ocito je da ti ne fali motivacije


Svaka cast, samo tako nastavi
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 15:08
  Dobrodosla fajterice
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 15:46
Kate, hvala, hvala...
Otkako sam došla hocu se ukljucit u forum, ali uvik odustanem, te nisam kompetentna da bih savjetovala, ali ni toliko neupucena pa bih sve pojedinacno pitala, te ovo, te ono... A i uglavnom sam odgovore na vlastite nedoumice nalazila sama listajuci teme.
Ali fora mi je kako ste se međusobno socijalizirali pa eto i mene da se predstavim.


@ Davor: Hvala fajteru, dobar jezik...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 20:47
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Hvala draga Dalila.. a koji te tocno dio oduševljava?
Btw, tvoje stopalo je dobro?


 To što se fajtaš...pogotovo sa muškima... ;) I like...

 Ma dobro je stopalo...ignoriram to što još nije kako treba.....kompenziram neke stvari...ali od treninga nisam odustala....;) Još nije zarasla rana...i malo bolucka...ali izdrživo je... Hvala na pitanju...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 23:24
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Hvala draga Dalila.. a koji te tocno dio oduševljava?
Btw, tvoje stopalo je dobro?
 To što se fajtaš...pogotovo sa muškima... ;) I like... Ma dobro je stopalo...ignoriram to što još nije kako treba.....kompenziram neke stvari...ali od treninga nisam odustala....;) Još nije zarasla rana...i malo bolucka...ali izdrživo je... Hvala na pitanju...


Hehe... fora je, zanimljivi su nam treninzi i u tom smislu... pogotovo borba na parteru

Ma ja više volim sparirati s muškima na treningu...dobiješ dojam pravog napada (što i je bit Krav Mage- obrana od napada). Od š00kilaša se ipak treba znati obraniti, a od žena sam se znala i prije       Inace, dosta je bitno insinuirati pravi napad da bi se kod osobe aktivirao stres (koji se javlja prilikom napada i stresnih situacija) i onda reagirati tehnicki ispravno ili barem ucinkovito... nikako zablokirati. Udaraj pa makar ko p**sy, onesposobi i bježi.
Zato mi vježbe nekad izvodimo zatvorenih ociju (ne znaš s koje strane dolazi napadac niti kako ce te napasti), ponekad treneri usred vježbe ugase svijetlo pa se snalazi kako znaš i umiješ a nekad i treninge imamo u normalnoj robi (nikako trenerka i ostali sportswear).

Ne daj se... znam kako ti je, i ja sam opet ozlijeđena... damn, nikako na zelenu granu sa zdravljem. Ali ne odustajeeeeeeeem...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 23:27
A što ga mogu nadrobit ha?   
Bolje bi bilo da sam KM temu otvorila a ne ovako...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 11:51
  Bome opasna neka fajterica
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:53
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Bome opasna neka fajterica


Bojiš se?
Strong is the new skinny.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 10:28
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Bome opasna neka fajterica


Bojiš se?


haha.. jel bih trebao?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 13:24
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


haha.. jel bih trebao?


ma neeee... ja sam opasna samo kad me napadnu
Strong is the new skinny.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 15:28
  hehe.. srecom da nisam napadac
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:00
brišem ti ono "fajteru" sa pocetka topica
Strong is the new skinny.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:31
Chaxy, dobrodošla u FIT ekipu i na forum! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.