New Posts New Posts RSS Feed - Zdravo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravo

 Post Reply Post Reply
Author
GymRookie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GymRookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravo
    Posted: 27 Prosinac 2010 at 13:29
  Evo da se upoznamo

Ime mi je Marko, imam 22 godine, iz Zagreba sam po zanimanju student.
U životu se bavim studiranjem  uz koje naguram nogomet kad stignem (obvezno jednom tjedno)

Nick govori sve

U teretanu sam zadnji put otisao prije 5 godina i to 4 puta nakon cega sam odustao. U među vremenu se malo sastao sa mozgom pa se i uozbiljio i odlucio malo promjeniti neke stvari u životu. Tako sam se odrekao cigareta i alkohola (popijem ja pivu tu i tamo ali se trudim ne opijati  ) i sa novom 20šš krecem u teretanu.

Motivi su mi djevojka (koja krece na onaj MagicWell i nogomet koji sam poceo igrati malo "kasnije" od ostalih "djecaka".)

Trenutno je moje psiho-fizicko stanje u blagdanskom modu pa se previše ne kritiziram ali van tog moda sam vrlo nezadovoljan sa svojim fizickim izgledom pa sam odlucio preci sa price i želja na djela. Tako sam odlucio da š07kg na mojih š95cm visine nije primjerena kilaža i da cu dati sve od sebe da to smanjim (kilažu ne visinu  )

Dakle ciljevi su mi svakako gubitak kilaže (necu reci što više to bolje ali recimo na nekih 90-95) i "nabijanje" kondicije koja bi mi (za nogomet) znacila jako puno.

Eto kad ste me upoznali, saznali moje ciljeve i motive nadam se da cemo se družiti što više i da cu savjetima i informacijama sa vaše strane doci do svojih ciljeva što bolji i zdraviji.


 

Edited by GymRookie
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2010 at 14:02
  Dobro došao! Lijepo je to što ti je djevojka motiv i/ili što te ona motivira, ali mislim da prvenstveno ti sam sebi trebas motivator. Trebas to sam zeljeti radi zdravlja, radi bolje buducnosti, radi samog sebe!

Lijepa novogodisnja odluka! Samo naprijed!
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
GymRookie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GymRookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2010 at 17:15
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

  Dobro došao! Lijepo je to što ti je djevojka motiv i/ili što te ona motivira, ali mislim da prvenstveno ti sam sebi trebas motivator. Trebas to sam zeljeti radi zdravlja, radi bolje buducnosti, radi samog sebe!

Lijepa novogodisnja odluka! Samo naprijed!


Svake godine donesem novogodišnju odluku i u zadnjih nekoliko godina sam na š00%om ucinku
...he who dares, wins...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2010 at 17:45
Ja mislim da je sasvim ok da mu je motiv djevojka... teško je razmišljati o zdravlju kad nemaš problema s njim! a kakav god motiv bio.. siguran sam da ce ubrzo zavoljeti vježbanje i biti sam sebi motivacija

p.s dobrodošao
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2010 at 18:24
Dobrodošao,

Simpa predtsavljanje, realno, ali odlucno

Samo naprijed Go Marko go!
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2010 at 21:01
Dobrodošao Marko
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2010 at 09:34
Pozdrav Marko, držimo fige da ostvariš svoje ciljeve! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.