New Posts New Posts RSS Feed - Okašnjelo predstavljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Okašnjelo predstavljanje

 Post Reply Post Reply
Author
Kejt's late View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kejt's late Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Okašnjelo predstavljanje
    Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:36
Dragi utrenirani fitovci i oni koji to planiraju postati, ja sam novi kolac (od integralnog brašna, domacih jaja, sojinog mlijeka, voca, zaslađen steviom. ak sam dobro pohvatala neke stvari surfajuci portalom. ).

Volim primat i volim davat. Naime, bavim se tajlandskim boksom vec par godina. Povremeno odlazim i na crobik pokušavajuci jednog dana postati crobik instruktorica. San mi je u sportu, marketingu i fotografiji, a najsretnija bih bila kad bih nekako završila u svemu skupa bez da to ukljucije nekoliko inkarnacija.

U 22-oj sam godini koju cu pamtiti po najvecoj utreniranosti i najvecoj neutreniranosti što je rezultiralo prekrasnim strijama. Naime, zaredalo se ljeto, pa porocno apsolventsko putovanje, apsolventsko besposlicarenje pa još porocniji blagdani. Vratila sam se na treninge i Fit for life režim prehrane kojeg sam nekad revno prakticirala i koji ponekad ukljucuje gore navedeni recept. A pokušat cu i napisati taj diplomski. Vec se lagano dovodim u formu, ali znajuci svoj organizam doci cu do jedne tocke utreniranosti gdje cu biti u super formi i necu imati gram sala nigdje osim - iznenađenja li - na trbuhu. Kad dođem do toga potražit cu vašu pomoc, a do tad cu piskarati na blogu, forumu, cituckati i informirati se na novootkrivenom i genijalnom portalu.
Live long and prosper!


Edited by Kejt's late
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 22:39
  Dobrodošla! Mlada, ambiciozna, pametna i fit! Prava cura!
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 23:54
Dobrodošla Kejt's late! Napiši nam kako se trenutno hraniš
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 01:06

 jel tvoj nick ima veze s ciklusom?

uglavnom, dobrodosla! zivjela i ti meni dugo i bericetno!

Back to Top
Kejt's late View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kejt's late Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 03:27
Hvala vam! Vec se osjecam toplije u vašoj zajednici, a i hladnom stanu u kojem nam pukla neka cijev, neeešto. Pozitivna strana je ta da se bježim zagrijati dvosatnim crobikom. :)

što se prehrane tice, pazim kako ju kombiniram pri tom poštujuci faze kroz koje organizam prolazi. Vecina tog što jedem je il integralno il organskog uzgoja.
Pijem litre cajeva, glinu, sojino mlijeko (ponekad kravlje domace).
Ako koga zanima Fit for life sažetak: http://www.sportskitrening.hr/d2m-sadrzaj/uploads/20š0/š2/Fi t-for-life.pdf

što se poroka tice, kavu ne locem, ali mi se dogodi svaki 2.-3. dan. Cca jednom u dva tjedna pijem alkohol kojeg se pokušavam apsolutno odreci što mi nece teško pasti s obzirom na to da mi njegov okus ne paše. Sad se još samo moram osloboditi straha i srama od novih ljudi. Ponekad zgriješim skittlesom ili maminim kolacima koji su uvijek što dijetalnije napravljeni al ipak su to kolaci.

A da mi nick nedobog ima veze s ciklusom zvala bih se Expect the unexpected.    

Edited by Kejt's late
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 08:33

Originally posted by Kejt's late Kejt's late wrote:

Dragi utrenirani fitovci i oni koji to planiraju postati, ja sam novi kolac (od integralnog brašna, domacih jaja, sojinog mlijeka, voca, zaslađen steviom. ak sam dobro pohvatala neke stvari surfajuci portalom. ).

Volim primat i volim davat. Naime, bavim se tajlandskim boksom vec par godina. Povremeno odlazim i na crobik pokušavajuci jednog dana postati crobik instruktorica. San mi je u sportu, marketingu i fotografiji, a najsretnija bih bila kad bih nekako završila u svemu skupa bez da to ukljucije nekoliko inkarnacija.

U 22-oj sam godini koju cu pamtiti po najvecoj utreniranosti i najvecoj neutreniranosti što je rezultiralo prekrasnim strijama. Naime, zaredalo se ljeto, pa porocno apsolventsko putovanje, apsolventsko besposlicarenje pa još porocniji blagdani. Vratila sam se na treninge i Fit for life režim prehrane kojeg sam nekad revno prakticirala i koji ponekad ukljucuje gore navedeni recept. A pokušat cu i napisati taj diplomski. Vec se lagano dovodim u formu, ali znajuci svoj organizam doci cu do jedne tocke utreniranosti gdje cu biti u super formi i necu imati gram sala nigdje osim - iznenađenja li - na trbuhu. Kad dođem do toga potražit cu vašu pomoc, a do tad cu piskarati na blogu, forumu, cituckati i informirati se na novootkrivenom i genijalnom portalu.
Live long and prosper!
 

Jos jedna Kejt! pa dobro nam dosla i lijepo je cuti da se dovoljno poznajes i da znas sto zelis! so go ahead!

Back to Top
Kejt's late View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kejt's late Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 17:17
Hvala crna! =)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.