New Posts New Posts RSS Feed - Dragi Fitovci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dragi Fitovci

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dragi Fitovci
    Posted: 03 Veljaca 2011 at 14:55
Bok ,ja sam BLANC dolazim iz Rijeke Kao i vecina imam problem sa kilogramima ,,,i listajuci po internetu naletim na vas možda mi neko od vas uputi dobar savjet i neku lijepu želju,,inace mjesec dana trcim intenzivno oko 4 km.Inace ne snalazim se baš dobro na ovoj stranici unaprjed hvala
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:27
Pozdrav i dobrodošao.......

Kaj se tice trcanja, s obzirom na prekomjernu težinu to
nije bas najboji nacin za gubitak kg iz zdravstvenih
razloga, a i estetskih u konacnici jer to nije metoda koja
ce dati najbolje rezultate na kraju, citaj gubitak previše
mišicne mase uz sve ostalo i ne krajnji željeni izgled....
uz to naravno trebao bi srediti i prehranu ako zelis se
ozbiljno uhvatiti u koštac sa svim time.....
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:36
  Dobrodošao!
Napiši kolika ti je težina, visina i kako se hraniš...

hm
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 21:39
Dobrodošao blanc!
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 10:12
  Welcome

S obzirom da si nedavno poceo mislim da ces OVDJE za pocetak naci dosta toga sto ti je potrebno
Back to Top
zen_krafnica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zen_krafnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 10:44
  kolega iz rijeke pozz!
I'm so poor that I can't even pay attention :)
Back to Top
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 11:43
Dragi moji samo Bog zna moju kilažu ha ha ,a što se tice prehrane hranim se pre dobro zato i jesam nezadovoljna sa kilama ,kako sam se sada uhvatila trcanja ,a za sad mi jako dobro ide ne znam kako krenut sa prehranom??????????Aopet da ne bude drasticno????
Back to Top
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 13:20
  hellouuu!
pozdrav iz suncanog šibenika.jel sad triban ko u školi se dignit i reci nešto o sebi?
Niska š64 cm, teška 69 kila (skinila 3 kroz dva tjedna, vjerojatno samo voda), dugo vrimena tip koji ne jede dorucak nego popije samo kavu i zapali cigaretu, sa lošom prehranom i neredovitim obrocima koje su me i dovele na tu kilažu.doduše, to je sve bilo raspoređeno nekako proporcionalno pa nije izgledalo toliko mnogo, al ja san se loše osjecala.
i onda boom! prestala pušiti, dok san se navikla na to nisan sebi mogla dozvoliti promjenu prehrane, al' kad san skužila da je cigareta bljak bilo je i vrime da prominin prehranu.
tako da san sad izbacila sve ugljikohidrate (one loše), puno papan povrca i voca, i iman 5 -6 obroka dnevno.i vježban.iman neke dilemice pa san zato došla tu,pa da ne upilan ode sa pitanjima idem malo švrljnit po forumu.
nadan se da je dovoljno za pocetak.
živ'li vi meni!
Back to Top
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 15:45
Kako mi je lijepo s vama , ne osjecam se sama dali ste mi podršku i motivaciju puno vam hvala
Back to Top
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 15:57
  normalno da nisi sama! ima nas puno novih al s istim ciljom-bit ustrajan i imat dobre rezultate
Back to Top
Zdeen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdeen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:41
Dobrodošle j@bukica & blanc....
Na dobrom ste putu, još boljem mjestu.
Volja je tu, podršku imate, pa punom parom naprijed!
Back to Top
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:42
  juhuuuu!
volje ima, podrške ima, sad tribaju centimetri pa pa ici :D :D
Back to Top
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 12:39
Lipi moji, ima li neko neki baš dobar savjet u vezi prehrane , a da je ucinkovit i ako neko trci da mi se malo javi????
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 13:03
što se tice prehrane, na forumu ima stvarno mali milijun
jelovnika, ne bi bilo loše da malo potražiš
Back to Top
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 14:52
  evo ti moj,meni pomaže, ja san u tjedan dana skinila 2 kilograma (znan da je voda, al kad i to ode puno se lakše osjecaš), i malo mi se trbuh sredio, također i bedra, nisan napuvana, vec mi komentiraju šta sam smršavila.jedem ti 5 puta u danu, dva sata prije spavanja ne jedem.

dorucak:posni sir, neko povrce, jaje ili kuhana hrenovka.napraviš neki miks kako se tebi sviđa, recite mi ako sam u krivu

međuobrok:jabuka

rucak:piletina,puretina,tunjevina, jako puno salate zelene i nekog drugog povrca

trening (za sad sat vremena orbitreka i grize me savijest ako napravim 45)
iza treninga malo posnog sira sa bademima

vecera:tunjevina sa salatom i povrcem,ili jaja ili nešto slicno, deci jogurta mm 0,9%

ako pecem stavim jednu i po žlicicu ulja, u salate mi ide domace maslinovo

ispravite me ako je loše

ja san skroz izbacila one "loše" ugljikohidrate, ne jedem kruh nikakvi, tjestenine, rižu, krumpir, sve ono zapravo što  bi me moglo napuhati ili dodati koji gram dok sam u fazi skidanja kila.prije treninga popijem l karnitin iz dm-a,mislim da je placebo, al nema veze, i nakon dorucka popijem tabletu vitamina.super se osjecam i ne fali mi uopce spiza ona "zabranjena" jer kad vidim napredak nakon tjedan dana, samo me vuce dalje.i da, puuuuuuuuuuuno vode, ja dok vozim orbi popijem litru, a tokom dana isto tako.i cašu limunade ujutro ako se sitin.i nekad privarim sa malom kavom s mlijekom, al to je ok
Back to Top
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 15:17
OOO JJabukice Vidim da to tebi dobro ide probat cu i ja od Ponedijeljka ,a kako izdržiš bez pašte riže?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.