New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
last-minute View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote last-minute Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc
    Posted: 04 Travanj 2011 at 19:03
poštovanje svima,imam 38 godina i cjeli se život nekako borim sa viškom kilograma,no sada vec psjecam opterecenje u kicmi i nekako me sve vuce prema središtu zemlje,molim vas ako mi netko može reci dali je kasno poceti sa fitnesom,prvenstveno radi svoga zdravlja i želje za samopomoci,bio bih vama zahvalan,nisam nikad bio u fitnes centru i zanima me kako to funkcionira..:)hvala vam...imam nekih š5 kg viška po mojoj procjeni...visina š80 težina nekih 95 kg.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2011 at 20:02
Nije kasno, naravno :)
Prolistaj po forumu o prehrani i treningu, pa se onda javi.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2011 at 22:16
 Naravno da nije kasno. Žene od 40 pa nadalje treniraju samnom i sve imaju viška kilograma. Trener je jedino uvijetovao krvnu sliku, spirometriju i EKG da se ucini prije... I vjeruj mi da me jedna gospođa koja mi po godinama može biti mama šije u trcanju svaka joj cast... Go go!
hm
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.