New Posts New Posts RSS Feed - Ponovno fit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ponovno fit

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ponovno fit
    Posted: 26 Rujan 2011 at 19:39
Ciao fitovci...nakon pracenja odlucih i pisati :)

Razlog je valjda jasan i iz nicka i naslova...tražim smjernice, savjete i sl. kako bih opet bila fit.

Prije 4-5g kad sam prestala aktivno se baviti rukometom (nakon ššg), hormoni podivljali, a kile malo pomalo dolazile. Srecom sam sad obuzdala hormone pa je vrijeme da obuzdam i kile.

Na mojim š80cm sad je tu šš3kg i ja hocu sebe i vagu natjerati ispod stotke za pocetak :)
Uredski posao, neredoviti obroci (2 dnevno) i prilicno nepravilna prehrana.. Jedem slabo, al ocito nepravilno jer kile stoje na mjestu. Orbitrek imam i jako mi je dosadan pa ga slabo koristim.

Ak ima netko iz RI, pa da mi preporuci gym/trenera i sl. bila bih jaaaaaako zahvalna jer planiram negdje krenuti po programu...(kojih ima mali milijun i naravno da ne znam koji bih)...

Eto.

Tipkamo se!

:)



Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 13:17

Dobro nam došla,

velik je korak, priznati greške, poceti mjenjati dosadašnje navike.

Ono što mi je zapelo za okno je da si se ti bavila aktivno sportom, onda neki dio tebe i zna što je to voljeti trenirati ( na neki dobar nacin biti ovisan o vježbanju). Reci cu ti samo da to što ti želiš nije nemoguca misija.  Navest cu ti primjer iz moje okoline ( gđa cca 40tak godina je bila u programu mršavljenja 3 mjeseca vag prije pocetka je pokazivala iznad š00 u ta tri mjeseca izgubila je 25kg. Uz držanje prehrane ( nije bila gladna samo neke namirnice nije smjela koristiti) trenirala 5xtjedno 3xteretana 3x crobik uz razne rekvizite. savjetovali su joj odmor preko ljeta 2 mjeseca. Dva mjeseca nije vježbala. Kilogrami se nisu vratili, jer je i dalje nastavila zdravo jesti. Slike u kupacem su ok ( zategnuto, jer ništa ne visi samo je još uvjek malo krupnija). jedino na što se žalila je onaj osjecaj u tijelo kad ga zapostaviš s vježbanjem. Ponovo se vratila u program jer ima još dosta kg za skinuti.

Eto nadam se da sam ti dala malo motivacije. poz i budi tobefit na svoj najbolji nacin, a nadam se da ceš nam javiti prve rezultate.  :)

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 01:45
Pozdrav soontobefit ;)
 
Znam da buš uspjela u naumu i želim ti srecu i guštanje na putu do svog cilja. Beer
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 09:03
Originally posted by tobefit tobefit wrote:

Ciao fitovci...nakon pracenja odlucih i pisati :)

Razlog je valjda jasan i iz nicka i naslova...tražim smjernice, savjete i sl. kako bih opet bila fit.

Prije 4-5g kad sam prestala aktivno se baviti rukometom (nakon ššg), hormoni podivljali, a kile malo pomalo dolazile. Srecom sam sad obuzdala hormone pa je vrijeme da obuzdam i kile.

Na mojim š80cm sad je tu šš3kg i ja hocu sebe i vagu natjerati ispod stotke za pocetak :)
Uredski posao, neredoviti obroci (2 dnevno) i prilicno nepravilna prehrana.. Jedem slabo, al ocito nepravilno jer kile stoje na mjestu. Orbitrek imam i jako mi je dosadan pa ga slabo koristim.

Ak ima netko iz RI, pa da mi preporuci gym/trenera i sl. bila bih jaaaaaako zahvalna jer planiram negdje krenuti po programu...(kojih ima mali milijun i naravno da ne znam koji bih)...

Eto.

Tipkamo se!

:)



Dobrodosla ;)

Javim se Gym_girl u inbox ;)

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 18:10
Lijepo je vidjeti koji reply. Davore tnx na infu, javit cu se njoj. :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 19:24
Jel me netko tražio? Big smile

Dobrodošla tobefit, nema problema, tu sve imaš za pocetak i nema šanse da ne vidiš napredak - samo ako budeš ustrajna Wink

Za pocetak možeš napisati kako tocno jedeš trenutno i kolika je to promjena u odnosu na prije. što se treninga tice...na kakav tip treninga ciljaš? Teretana, grupni programi, nešto trece?

Preporuke...ja sam vjerna svom gymu vec više od š0 godina :)  tako da ono što mogu je davati preporuke iz onoga što sam cula ali najbolje bi znali oni koji treniraju u tim teretanama...imaš Blue Gym, imaš Active na Mlaci, imaš Scipion, Cosmo...sve su to ok teretanice, sad sve ovisi kakve  preferiraš i koja ti je bliže.....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 19:34
Studio S na Trsatu :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 21:52
Ciao!

A jedem kak stignem...tu se moram disciplinirati jer jedem neredovito.

Malo sam se informirala oko hrane i pazim. Ujutro najcesce sendvic sa sirom ili sirni namaz+pureca delux. Ponekad jaje. Ne znam kak i zasto ali mi zobene nikako ne pasu...dizaster :( trebam dobru alternativu za to. Krvna grupa 0+. Od mesa samo piletina, nest malo ribe i lignje... Krumpir ili riza. Ne jedem povrce svaki dan jer ne volim al kad ga radim je to najcesce na gril tavi...vecinu stvari tak pripremam jer skoro ne treba ulja. Ponekad ujutro se zalomi neka piroska sa sirom - veliki grijeh...znam.

Problem je sto jedem 2 max 3 obroka... Kalorijski i nutritivno pazim sta jedem al je problem to sto ne potrosim valjda. Uredski posao...s Vezice u grad i nazad autotrolej...

Inace sam visoka š80 i jace grade. Muskulaura dobro razvijena al treba ucvrstiti. pa se bojim da se ne nabildam u gymu.

Ne znam koji program da odaberem. sta preporucate?





Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 21:59
welcome,

Ma ne pojedes ti kalorijski dovoljno to i je jedan od problema, tijelo se naviklo na survival mode pa stedi:) a i to nutritivno je upitno......

Nemas se cega bojat kod bjezbanja, pogotovo ne nabildavanja....
Pitanje jedno......koliko si uzivo vidjela prenabildanih zena da hoda okolo po svijetu?


Edited by The Phoenix
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:06
u mojem selu svaka žena ima ruku 40 cm +. Mislim da je od cjepanja drva
U mirin brah?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:10
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

u mojem selu svaka žena ima ruku 40 cm +. Mislim da je od cjepanja drva


LOLLOLLOL
Ali to je ona mesarska pretpostavljam, sa visecim tricepsom od 20 cm , ne nabildana ili ?T&#šš1;ngue

LOLLOL
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:27
Da, moze i to da ne jedem dovoljnO bit problem...ne znam, zato sam tu :) citala sam nest o tom da tijelo onda zapravo stedi al nisam skroz informirana. Ne znam dal da odem kod nekog nutricionista bas il trener definitivno zna kak pravilno sastaviti jelovnik...

Dok sam trenirala su mi drugi sve radili i pripremali a sad se moram sama pobrinuti

A bas sam se nasmijala s ovim rukama od cijepanja drva :-P

Pa nije da hodaju prenabildane...samo znam da je bitno zato imat dobrog trenera. A ja ga zelim sto prije :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:33
Originally posted by tobefit tobefit wrote:

Ne znam dal da odem kod nekog nutricionista bas il trener definitivno zna kak pravilno sastaviti jelovnik...

Pa nije da hodaju prenabildane...samo znam da je bitno zato imat dobrog trenera. A ja ga zelim sto prije :)


Da, pravi trener bi te morao znati savjetovati oko prehrane........prema nutricionistima sam skeptican, oni bas po onom kaj citam i nemaju neka povezana znanja prehrane i treninga.....uglavnom

Upravo je to odgovor, ne viđaju se prenabildane zene, ne zato kaj imaju dobre trenere, nego zato kaj je to vrlo tesko izvedivo uopce za žene.......jedino ak se iskljucivo bave time od 0- 24, tak da i najlosji trener te nemre zeznut i nabildat , prije ce te ozljedit i sve drugo, ali nikako nabildat




Edited by The Phoenix
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:46
Ja za tjedan dana moram poceti s treninzima , tak da se nadam da bude mi netko iz Ri preporucil nekog. Jer ak krenem sama u potragu tko zna dal cu naletit na nekog dobrog trenera
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 22:47
Nisam bas za neke grupne treninge tipa zumba i slicno
Back to Top
tobefit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Location: RIjeka
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tobefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2011 at 11:50
Davore,

ajde please na pvt mi posalji detalje o Studiu S, tipa kakvi su im treneri ak imas iskustva i to , pa da ih znam uzeti u obzir :)

TNX


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.