New Posts New Posts RSS Feed - Kako zadrzati motivaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako zadrzati motivaciju

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako zadrzati motivaciju
    Posted: 19 Rujan 2011 at 09:01
kako zadrzavate motivaciju? moja motivacija je tri dana na vrhu onda mi se neda ni zivit a kamoli trenirat
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 10:25
Kako zadržati motivaciju.....možda zavoljeti to što radiš pa ti nikakva motivacija nece trebat Wink

A ako ti se neda ni živit nakon 3 dana "motivacije" onda neke druge stvari moraš posložit u životu....a i ocito si falio vrstu treninga ili trening opcenito T&#šš1;ngue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 10:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Kako zadržati motivaciju.....možda zavoljeti to što radiš pa ti nikakva motivacija nece trebat WinkA ako ti se neda ni živit nakon 3 dana "motivacije" onda neke druge stvari moraš posložit u životu....a i ocito si falio vrstu treninga ili trening opcenito T&#šš1;ngue



ma radim ono kaj volim , samo skidanje "špeka" traje i traje , prvih par mjeseci nisam imao nikakvih problema sa motivacijom , al sad se jedva odlucim da malo odradim trening , promjenio sam i prehranu i neke navike , e al sad me ubija posao , dođem doma crknut ko pas i nemam volje za nikaj
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 11:13
..a da promijeniš posao? T&#šš1;ngue

Ne, ozbiljno..ako gledam iz svog kuta, meni je to najnormalnija stvar...ja niti ne razmišljam dal mi se da ili neda, dal sam umorna ili ne, dal me nešto boli ili ne....bilo je masu puta, pogotovo na pocetku, kada sam se jedva dizala iz kreveta ili stolice...ali nema, nije se razmišljalo -- ako je trening tad i tad, onda je tad i tad. Ako sam baš koma, popijem malo kave i ajmo :) Možda necu taj dan odradti š00% al cu bar nešto, a ne se kilavit doma.

Evo ja ne radim pa imam vremena ali uzet cu za primjer mog decka....zna se nekad dignut u 4h i doc doma u š6h, odspavat sat vremena i oko š9h smo vec na treningu..ili odgulit nocnu š2h, doc doma u 8h, s tim da se opet vraca na posao u 2šh, a mi otreniramo između toga Smile Da ne govorim da smo se prošlo ljeto dizali u 6h da bi odradili trening prije njegovog posla.  Hocu rec...nema tog izgovora ako ti je to dio dnevne rutine..ako ti tijelo traži trening...ako to voliš...nema....nac ceš neki nacin pa makar se srušio :) Naravno, uvijek ce doc neki dan kad ceš bit baš koma pa ajde...ali vecinu vremena bi trebalo stisnut zube i krenut, uostalom odmah se bolje osjecaš kad odradiš nešto...

Moj ti je savjet - ne razmišljaj previše, samo se pokreni Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 11:24
trudim se koliko mogu ... probat cu još i više ... i fala na savjetu
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 11:27
LOL
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Kako zadržati motivaciju.....možda zavoljeti to što radiš pa ti nikakva motivacija nece trebat Wink

A ako ti se neda ni živit nakon 3 dana "motivacije" onda neke druge stvari moraš posložit u životu....a i ocito si falio vrstu treninga ili trening opcenito T&#šš1;ngue

kako smo odriješti Shocked

Smile

Nama obicnim smrtnicima se ti događa, znaš Wink LOL

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 11:50
Big smile Možda je gore ispalo nego što sam htjela Smile

..a htjela sam rec da ljudima opcenito fali energije u životu, fali im ta strast za životom, za nekim svojim razvojem, napretkom...cesto ne znaju šta bi, šta im se ustvari sviđa, baš njima, a na što su natjerani s neke druge strane, sve im je teško, boje se promjena - lakša je dobra stara rutina......cesto se zakace za neku vrstu treninga jer obecava najbolji napredak, a uopce im ne leži..onda gube motivaciju jer jednostavno nisu za to..a možda da isprobaju nešto drugo, baš bi se u tome našli i uživali....važno je da sve to postane gušt i potreba na dnevnoj bazi jer ako je tlaka nigdje nas nece dovest.... mislim da bi se ljudi trebali cijeli život bavit onim što ih veseli, a ne se mucit odrađivat nešto par mjeseci što ce im donijet neke rezultate pa prestat i vratit se u staro ljencarenje....

...i ja sam smrtnica koja se nikako ne može motivirat za npr. pilates jer zaspim dok ga radim Smile al u gymu bi mogla bit 7 dana tjedno bez da ijedan dan osjetim da mi se neda živit, naprotiv - tek onda osjetim da mi se da živit....to je to :) Tako bi možda i on s nekim promjenama više uživao u tome što radi pa mu nebi trebalo puno motivacije...


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 12:16
zamatanje istine je za mlakonje ... treba rec stvari kakve jesu!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 13:04
Tako je :)

Ma samo ti zamisli onaj osjecaj koji imaš kad odradiš dobar trening i dopusti da ti taj osjecaj predvlada ovaj komatozan kad ti se ništa neda....koliko god bila tlaka na neke dane, uvijek  cemo se bolje osjecat kad malo nadvladamo sami sebe i svoju inertnost, a još bolje kada nakon nekog vremena vidimo rezultate toga ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 13:11
slažem se, osjecaj nakon treninga je izniman i tad bi mogao cuda napravit , a nadam se i da ce rezultati doc s vremenom , iako je to još dugi i trnovit put
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 12:53
Uf i ja imam problem sa time...
Puno put mi pomogne neka dobra muzika, nešto što me drmne, odmah se oživim...Prevrtim malo neki film navijacki, fajterski i herc radi ko lud :D
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 21:32
http://www.youtube.com/watch?v=s68jcCjSnb0


Ako oni mogu, mogu i ja


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
gogapurda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gogapurda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 10:30
Bez motivacije nema ni vježbanja.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 10:36
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=s68jcCjSnb0


Ako oni mogu, mogu i ja


Oni ipak zarađuju od toga, tak da je ta motivacija i debelo potaknuta iz vana i to doslovno u svim mogucim znacenjima  Wink a i nemaju niš drugo u životu uglavnom osim jest, trenirat i spavat. A i u bolesnim kolicinama su potpomognuti svim mogucim i nemogucim farmakološkim cudima da se taj budi izregeneriran onak kak se ti nikad nebi nakon jednog jaceg treninga


Edited by The Phoenix
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 21:53
Ma zaboravi motivaciju! Entuzijazam ti treba!!!! Big smile
 
Kakva motivacija? To je lomljivo, znam barem š0 000 razlicitih nacina da ubijem motivaciju. No kad si probudiš taj prokleti entuzijazam za nekaj, e gotovo je. Nema ti spasa, moraš to napravit. Smješno zar ne? Prakticki ista stvar samo se drugacije zove i puno bolje djeluje.. barem meni. Smile
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 11:30
neznam, ja nemam strasti za životom iako znam što mi se sviđa ...uglavnom, prva ta razdoblja jesu teška glede volje, ali ako to izdržiš nakon nekog vremena treniranje postane potreba i doživljavaš ga kao odmor! jer je to primjerice jedino vrijeme kad radiš nešto što smatraš potpuno smislenim, što ti se sviđa i što te vodi korak bliže da si zadovoljan sobom-nešto baš iskljucivo za sebe i po svom ukusu... osim citanja ili gledanja filmova:))))))). onda to više nema veze s nekom motivacijom, tako je bar meni. samo vizualiziraj taj period, i vjeruj da ce se sve isplatit, jer hoce. cesto generalno život tako ne funkcionira, ali treniranje da cim vidiš da ideš naprijed, samo ceš htjet još.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.