New Posts New Posts RSS Feed - Kritika programa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kritika programa

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kritika programa
    Posted: 06 Listopad 2011 at 11:30
Nakon poduže pauze mislim krenuti u teretanu i sad sam složio program koji je možda malo drugaciji , nisam ga do sada probao . Staviti cu ovdje i prehranu da ne otvaram dvije teme pa mi recite da li netko od š83cm 70kg  imao od ove prehrane suficit . Nesto sam izmedju ekto-mezo .

š.Dan Prsa Biceps Ramena 
Benc kosi 5x8 ( 5 serija 8 ponavljanja )
Biceps pregib 5x8 

Benc ravni 3x8
Arnoldov potisak 3x8

2.Dan Noge Trbušni 
cucanj 5x8
Deathlift 5x8

Dizanje na prste 3x8
Trbušnjaci šx8 / Izmjenicno podizanje ruke 2 serije (do otkaza ? )


3.Dan Leđa Triceps 
Zgibovi sa opterecenjem  5x8  
Triceps Ekstenzija 5x8

Veslanje u pretklonu 3x8
Propadanja 3x8




Jelovnik : 

D:š) 4 bjelanjka 2 cijela jajeta + 2 snite crnog ili razenog kruha   /  2)   musli sa 0,9 mlijekom +50g tune  
Centravit tableta 

MO:Shake od š jajeta , š banana , 4 jušne pune  žlice griza , šaka zobenih ,  4 jušne pune žlice mlijeka u prahu i pola salice mlijeka  :D

R:Rucak obicno neko meso nemasno mozda š50 -200 g + 2 krumpira + salata (zelena  , rajcica etc.. ) + snita razenog ili crnog kruha

MO: Ponovo shake onaj isti 

V: š) 50 g tune + 2 snite crnog ili razenog kruha ili š00g tjestenine     /        2) š50-ak g piletine +  2 snite crnog ili razenog kruha  

Pred spavanje š50-200 g mladog sira + saka badema 

Izmedju ovih obroka pojedem š-2 vocke kako kada , nemam bas odredjeno vrijeme 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 11:49
A malo glup raspored.. Zasto me prsa-triceps, ledja biceps te ramena noge? Ili mozes, prda-ledja, noge, te ramena-biceps-triceps..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 11:53
Pa dobro , nije iskljuceno da bi mogao i te dvije varijante . Iako mi se u drugoj nekako ne svidja ramena biceps triceps jer mi tu nema ni jedna "velika" vjezba . Je li imas neke razloge za te dvije varijante , cisto da znam ?
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 11:53
IMHO zato jer ovako dva puta trenira ruke, jednom direktno, jednom indirektno...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 12:02
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

IMHO zato jer ovako dva puta trenira ruke, jednom direktno, jednom indirektno...
Na koju varijantu mislis ? Ovu drugu ?


Edited by Wooz
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 13:08
davoru sam odgovarao na pitanje, a mislim na tvoj prvi post. Vježbaš triceps indirektno s prsima te direktno 3.dan., isto tako i biceps direktno š. dan te indirektno s leđima.

Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 15:37
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

davoru sam odgovarao na pitanje, a mislim na tvoj prvi post. Vježbaš triceps indirektno s prsima te direktno 3.dan., isto tako i biceps direktno š. dan te indirektno s leđima.
To me i zbunilo , vidim da njemu odgovaras , a cini mi se da na moj post mislis haha 


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 16:15
Skuzio sam to, ali ne vidim smisao.. Radije ga pogodi jednom tjedno kako spada, pa nek odmara, ili odradi full body 3 x tjedno pa ces ga 3 put pogadjat.. Hehe
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 16:50
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Skuzio sam to, ali ne vidim smisao.. Radije ga pogodi jednom tjedno kako spada, pa nek odmara, ili odradi full body 3 x tjedno pa ces ga 3 put pogadjat.. Hehe
Ma nekako mi full body ne odgovara , nemam kondicije da ga uradim kako bi htio 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 18:44
Pa ovako nikad neceš imati :) zato postoji nešto što se zove progresija :) polako ali sigurno do cilja ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 18:55
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Skuzio sam to, ali ne vidim smisao.. Radije ga pogodi jednom tjedno kako spada, pa nek odmara, ili odradi full body 3 x tjedno pa ces ga 3 put pogadjat.. Hehe

ne kažem ja da je bolje tako, nego samo zašto možda on misli takav trening raditi... 

Meni trenutno najviše odgovara 2 day split, 4 treninga tjedno... mislim da je 3 day split, previše izolirajuci, i da je trerniranje mišica š tjedno premalo za moj nivo... (jer ga ne mogu toliko umoriti da bi mi bilo potrebno toliko odmora)... Na takve treninge cu s godinama doci :)


Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 18:59
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Pa ovako nikad neceš imati :) zato postoji nešto što se zove progresija :) polako ali sigurno do cilja ;)
Ma kondiciju sam naveo kao jedan od razloga . Jednostavno mi ne odgovara full body . Primarno vjezbam jer se bolje osjecam , a kad radim full body ne osjecam se dobro uvijek mi je muka , a ne osjecam da sam dovoljno "uradio" misic kao kad radim ovakve treninge . Mozda cu se prebaciti na full body , ali za sad bi krenuo sa ovim pa zato i trazim neke kritike ovoga treninga , a kasnije cu vidjeti mozda upper/lower ili full body zavisi kako budem osjecao da mi odgovara 
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 19:01
mislim da bi trebao obrnuti redoslijed, sa full body na upper/lower i onda na 3day split... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 19:06
Haha sad cete me jos i nagovoriti da radim full body  :D 
Ma kazem ti nekako se ne osjecam dobro dok ga radim , probao sam i ne pase mi pa necu da forsiram jer i nemam neke posebne ciljeve . Prije kad sam radio split sam se bolje osjecao , a i izgledao bolje i imao vise kg nego kad sam radio full body . Sad mozda u teoriji jeste bolje full body , ali kad ja vidim da meni tijelo najbolje reagira na split trening onda radije radim tako 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 20:16
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

mislim da bi trebao obrnuti redoslijed, sa full body na upper/lower i onda na 3day split... Smile


Mora pazit, full body je ujedno i najtezi i najvise iscrpljuje CNS te lako moze doci do pretreniranosti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 20:32
Samo malo Wooz, koliki ti je staz u teretani, i koliko snage imas?
Cucanj, deadlift, bench, military?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.