New Posts New Posts RSS Feed - pozz od debele mame:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz od debele mame:)))

 Post Reply Post Reply
Author
klosarka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote klosarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz od debele mame:)))
    Posted: 01 Veljaca 2012 at 16:43
Veliki pozz!!!
Imam mnogo pitanja i hitno trazim pomoc!!!
Visoka sam 1,75 a imam 64kg...Mislim da je moja kilaža ok,al moje tijelo nakon poroda postalo je grozno!Imam masnog tkiva na podrucju stomaka(ali jako puno),zapravo cijelo tijelo mi je "mlohavo"...A da ne spominjem strije,celulit...
Nisam neki strucnjak u prehrani i najcesce jedem sto mi prvo dodje pod ruku,ali slatko je na 1.mjestu.Jedino pozitivno je sto sam veliki obozavatelj uzeta za preskakanje...Da ga izvucem iz ladica???
Molim pomoc!!!!Usmjerite me na nesto,kako da pocnem...bilo sta...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2012 at 17:22
pa ako to zelis rjesit morat ces prominit prehranu i pozeljna je i tjelovjezba
slatko ce sa 1 mista morat otic na zadnje misto,ako stvarno zelis to onda ces se morat i uvatit,zdravije namirnice ce ti morat bit prioritet umisto slatko,a znan kako ste vi zene lude za slatkin tako da pomuci se, a sta se tice obisene koze i sl.tesko to ide ikakvim vjezbama,nadan se da nije puno obisene koze jer salo je mnogo lakse istopit nego da koza bude cvrsta ponovo. znaci pocni tako da ces napisat svoj nekakav dnevni jelovnik bez laganja
onda ces izracunat svoj bazalni metabolizam plus potrosnju kalorija
pa ces radit na sebi kako da sta vise uspijes napravit
uvati se,budi cvrsta u svojoj odluci i rezultati ce doc,nece doc brzo ali bolje ikako nego nikako
ja ti zelin puno uspjeha u tvom cilju i nemoj odustatWink
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2012 at 20:32
Što se kože tice...tek sa treningom sa utezima..i to sa ozbiljnim težinama može biti pomaka na koži... a i opcenito moraš imati takve treninge...a ne samo kardio.
Prehranu za pocetak izreguliraj tako da makneš slatko, povecaš broj obroka, ionako kuhaš klincima...pa radi više povrca i meso na lešo... i vjerujem da ceš brzo imati i rezultate...ali nema odustajanja...to je nekako nacin života....
Back to Top
Friendly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Friendly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2012 at 21:38
kao prvo, nadam se da je od poroda prošlo nešto vremena u kojem se tijelo stabiliziralo i spremno je za ono što mu spremaš.

kaj se tice kože, topljenjem masti samo kardiom i reduciranom prehranom situacija se pogoršava jer "višak kože" postaje još izraženiji. Dalila ti je rekla što ti je ciniti.
s obzirom da spadaš u žene koje nisu imale srece (ima i onih koje nemaju nikakvih vidljivih tragova), na žalost se moraš pomiriti s cinjenicom da koža nece više biti kao prije poroda, ma što god radila. ali poboljšati se može, i to bitno.  utezima i pametnim vježbanjem. iskreno, sebe sam smatrala beznadnim   slucajem, no od kad sam se primila vježbanja, više ne mislim tako. rezultati su vidljivi i na koži. zato, pred tobom su odluka, puno citanja, kombiniranja i ustrajnosti. držim fige!

Back to Top
klosarka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote klosarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2012 at 21:52
Hvala ljudi....nadam se da ce biti nesto od mene...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2012 at 01:17
samo se uvati,pisi sta radis i kako radis i drzi se zacrtanog
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2012 at 09:29
Dobrodosla :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TwinsMama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TwinsMama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 22:17
Podrska mami,
evo jos jedne mame... Sto se tice te objesene koze, sta se konkretno u kuci moze raditi, pored cardio treninga, a da ima ucinka?
Hvala
Back to Top
klosarka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote klosarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 19:21
pokusavam slusati vase savjete,i moram se pohvaliti da od tada nisam pojela nista slatko,e to je veliki korak za mene!!!!
Vjezbam 5 puta tjedno(trcanje,preskakanje uzeta i kruzni trening)....Jel to ok????
A prehrana se svodi na vase savjete,jedino sto ja ne jedem nista iza 18h,nekako se tako osjecam bolje!!!Popijem zeleni caj oko 20h i to je to!!Moze tako??
I jel ok za dorucak uzeti kukuruzne zitarice,i ako jeste na koji nacin da ih jedem???
Znam da jos uvijek pravim neke greske al trudim se,jer mi nije jednostavno preko noci promijeniti zivotne navike...Vjerujte,trudim se,i probat cu biti sto bolja!!!!
:))))))
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=a5rwWsy6aD0&feature=player_embedded - primjer sto mozes radit doma - odg za twins mamu :D

http://www.bodyrock.tv/ - to je stranica na kojoj ima tonu toga :D ili nadi linkove na youtubeo od tipa koji je napravio fit 2 fat 2 fit isto ima takvih primjera vjezbi za doma

za dorucak ti je najbolje zobene, ne kukurzne

a koliko sam ja skuzila nije ni najpametnije ne jest poslije 18, pgotovo ako si imala taj dan trening, usporavas si metabolizam na taj nacin 

nek netko iskusniji jos napise :) ovo je cisti amaterizam s moje strane :D
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 11:44
Probaj pojesti neke bjelancevine navecer, pronadji ono što ti odgovara (od sira, ribe, piletine s povrcem nekim i sl.), zeleni caj pij tijekom dana.

Ja bih ti osobno preporucila i vježbe kakve se rade na pilatesu (posebno za jezgru tijela, ako želiš mogu ti poslati bazu vježbi (više je ne mogu naci na linku jednom)) kako bi ponovno ucvrstila taj dio, istezanje prije spavanja, ovaj kardio mi se svidja što imaš volje (koliko dugo - 10-15-30 min ga radiš) i možda još bolje da probaš intervalno tj.neka kombinacija sprinta i laganog trcanja 10-15 minuta za topljenje masnog tkiva.

LiveStrong
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 12:02
ja bi isto te vjezbe, samo salji :D

sad krecem u akciju iskoraka cucnjeva preskakanja vijace i trbusnjaka i to sve u svojoj sobi :D
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 13:38
Ma što se sve može u sobi napraviti, nekad uopce teretana nije potrebna!
Samo uživaj!

Poslala sam ti PM.
LiveStrong
Back to Top
klosarka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote klosarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 19:12
moze,moze,i meni posalji.....
hvalaaa
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.