New Posts New Posts RSS Feed - Molim za malu pomoc...  :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim za malu pomoc... :)

 Post Reply Post Reply
Author
scarlet0harra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlet0harra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim za malu pomoc... :)
    Posted: 27 Veljaca 2012 at 22:59
Za pocetak-visoka sam 160cm i imam oko 55kg,medjutim cilj mi je da dodjem do 52kg...vec 3 meseca treniram 4x nedeljno,prezadovoljna sam trenerom i treninzima i skinula sam oko 3kg,ali ova poslednja 3 nikako nece dole i mislim da je to najvise zbog nepravilne ishrane,tacnije trudim se da jedem kvalitetne stvari ali mislim da mi kolicine nisu odgovarajuce,a mozda i vreme i raspored obroka...



Da li bi neko mogao da mi pomogne i otprilike napise kako bi moja ishrana trebalo da izgleda?

Unapred zahvalna....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 09:34
Pozdrav,

U 3 mjeseca 3 kg je slabo ukoliko ti je primarni cilj skinut visak , a i malo mi je cudno ako si prezadovoljna trenerom i treninzima kako je onda moguce da si skinula samo 3 kg i zapela? On ti ne pomaze i ne savjetuje oko prehrane?

Napisi jelovnik trenutni pa po tome mozemo korigirati da se ne piše napamet.


Edited by The Phoenix - 28 Veljaca 2012 at 10:03
Back to Top
scarlet0harra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlet0harra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 10:33
jeste malo ali kazem,zato sto nisam bas pazila na ishranu,a trener mi ne daje savete o ishrani ali meni to nije problem jer sam bila kod dvoje nutricionista i znam kako bi trebalo da se hranim,ali posto sam otkad treniram malo vise gladna,pogotovo posle treninga,kazem,verovatno je problem u kolicini unete hrane,a ne u njenom kvalitetu....primer mog jelovnika:

omlet od 3 belanceta+supena kasika sira 0% mm+solja jogurta 0% mm ili 2 kuvana jajeta/hrenovke i solja jogurta

uzina mi je uvek 1 vocka

belo meso (pilece ili curece) ili nemasna teletina ili riba (skusa,pastrmka,losos) do 200gr+povrce(bareno,sveze)

druga uzina mi bude ili sir 0% mm i neko povrce ili jos jedna vocka ili pilece belo kuvano i povrce

vecera uglavnom tunjevina (do 100 gr) u vodi i bareno povrce ili integralni pirinac
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 10:44
Nije stvar u kolicini, zapravo jedeš manje nego što bi trebala i obroci su ti prilicno prazni i slabi, što zapravo može biti problem sam po sebi.
Užina sa vockom je loša, slaba, veceru ne jedi UH, osim ako nemaš trening prije vecere, a druge obroke ti fali ili Uh ili masti (osim dorucka koji je cisti p+m) , jer samo proteini sa ništ aili minimalno uh i bez masti su kalorijski slabi i teško da te mogu zasititi.
Back to Top
scarlet0harra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlet0harra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 10:47
a kako bi onda,bar otprilike,trebalo sve to da izgleda,sad sam tek u nedoumici.... :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.