New Posts New Posts RSS Feed - ginekomastija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ginekomastija

 Post Reply Post Reply
Author
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ginekomastija
    Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:25
bok..novi sam ovdje i zanima me jedna stvar...idem godinu dana u teretanu i sve super al imam taj problem s ginekomastijom koji nemogu rjesit nikakvim vjezbanjem..bio sam i kod doktora obavio pretrage i oni me nisu htjeli operirat neznam tocno zasto...zanima me sad..jel postoje neke vjezbe za to,il ako je neko operiro da mi kaze di se to moze??
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:35
tesko ces to sa vjezbanjam..mislim da je cak nemoguce.
posavjetuj se sa doktorem opet...a mozes i platit nekome da te operira,nemoze ti reci da nece.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:41
ma bio sam obavljo pretrage..znaci krv,ultrazvuk i sve..i bio u bolnici par dana i stjerali me doma jer imam 17 godina i kazu da cekam da se razvijem skroz pa ce mi mozda proc Angry.mogu i platit al kolko sam vidio to su cijene oko 2000 eura a to mi je malo previse..zanima me onda jel ima neko da je obavio operaciju i di..ja sam bio u KBC dubrava pa mozda u nekoj drugoj bolnici bi me operirali??
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:46
da cuo sam da su cjene abnormalne...
a da nisi ti bolestan jbg da ce te sada radi toga zadrzat u bolnici,to se pojavi kod nekih.
zapravo bi to trebalo znaciti da imas previse estrogena,tj. premalo testesterona i tada dolazi do te pojave,ali to se cesto pojavljuje u pubertetu i kasnije se povuce.
a s obzirom da ti imas tek 17 godina...
 
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:50
a razumio bi to da su mi rekli to na prvom pregledu znaci da bi doso do bolnice trebalo mi je 6 mjeseci i onda da mi kazu da me nece ipak operirat..jbg imam kompleks zbog toga i kad sam vec toliko napravio nebi tako lako odustao..pa jbg valjda ce se nac neko ko je to proso da mi da savjet..hvala na vremenu Smile
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 15:11
vjerujem ti da imas komleks radi toga...ajde nadam se da ce te savjetovat netko tko je to prosao. sretno
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 15:20
hvalaSmile
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 16:37
ima sam je i ja, od 15. do 19. godine, to je normalno u pubertetu, samo je drug animal malo krivo protumacia tu pubertetsku ginekomastiju. uglavnom, tijelo ti sad dok si u pubertetskom razdoblju, divlja sa izlucivanjem testosterona jer na kraju krajeva odrastaš i tijelo ti se razvija, i momci koji imaju previše testosterona u tijelu, taj višak se pretvara u estrogen i onda dobiješ tu pojavu pubertetske ginekomastije, koja se sama povuce nakon neodredjenog vremena, tj. nakon šta ti se hormoni napokon smire (kad izadješ iz puberteta). i meni je to predstavljalo problem, teško je bilo ic na plažu, skidat majcu u javnosti, i takodjer sam iša na raznorazne pretrage da se to ukloni, da bi se na kraju samo od sebe maklo. samo nastavi trenirat, jedi zdravo, nemoj se uopce zamarat sa tim, a ako ti se ne makne do 23+ godine, onda tek pocmi razmišljat o operacij, jer ta operacija se smatra ka estetska operacija (plasticna kirurgija se time bavi) i košta nekih 1000-2000 €.
Back to Top
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 16:52
heh..a tesko je s tim bit imam to negdje od 6 il 7 razreda a sad sam 3.srednje i sad mi je i maturalac ovo ljeto hehe..a jbg sta cu vjezbat cu jace i to je to..valjda ce sto prije proc Smile
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 17:11
a eto, meni se pojavilo to u 8. razred osnovne i nije išlo ca, tek skoro godinu dana nakon srednje škole šta sam završija. samo nemoj mislit o tome, radi dalje sve po planu, samo ce otic ca sa vrimenom. sretno ti bilo.
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 18:22
@pepperedangus
nisam znao koliko ima godina, zbog toga sam rekao da je mozda prisutna veca kolicina estrogrena.
a posto govori o pubertetu, naravno da je testesteron luduje od samog pocetka pa sad pitanje do kada...ali dobro si rekao.
pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 20:52
pa da pitanje je dokad ce mu trajat pubertet, nakon šta pocme izlazit samo ce splasnit, tj. trebalo bi, jer sam i ja ima taj problem isti. samo da se on ne zamara previše sa time i to ce bit sve dobro.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 23:44
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
pater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 14:57
to sma procito imam bas ginekomastiju..i to znaci il ce proc s vremenom il operacija nema treceg
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.