New Posts New Posts RSS Feed - da se predstavim, konacno ;)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da se predstavim, konacno ;)))

 Post Reply Post Reply
Author
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: da se predstavim, konacno ;)))
    Posted: 27 Ožujak 2012 at 15:10
dragi moji,

prije svega veliki pozdrav svima!
vec duže vrijeme se namjeravam ukljuciti u ovaj fit svijet, al evo tek sada to ostvarih ;)

pratim ovaj site malo više od godinu dana, kad sam se tek prikljucila nekima sam i poslala PM, al nisam od svih dobila odgovor i bila sam "ljuta" , misleci, ma kakvi su ovo oni, ne žele pomoc !?!?
iskreno, sada mi je jako drago da u tom razdoblju nisam dobila odgovore. na neki nacin ste me natjerali da sama pocnem israživati i korak po korak naucim puno stvari o treninzima i prehrani...
stoga vam hvala no, bila sam prisiljena i zbog nekih zdravstvenih razloga.

kroz to razdoblje sam imala puno uspona i padova, prvi razlog mog dolaska je bio istopit nekoliko kilograma viška, al tada je to bilo na nacin na koji to radi vecina djevojaka.....IZGLADNJIVANJE!
ahh, kad se toga sjetim....
i išlo mi je, kao što i sami znate mehanizam, prvih tjedan- dva....kasnije.....blaaa,blaaa, jako poznata prica!   
malo po malo, citajuci vas sam shvatila di griješim
od tada je sve krenilo ispravnim tokom, bar što se tice mog znanja i cinjenica koje sam usvojila! dobro, u praksi je svašta bilo........ponekad sam išla u krajnosti sa svih strana iako sam znala šta je ispravno!

ovo ljeto sam prestala s treniranjem jer je bila državna matura, kraj srednje škole , upis na faks...i to me nekako okupiralo. znam da nije opravdanje,al kao što dosta ljudi poklekne to se dogodilo i meni.....
dobro, sretno sam upisala faks i došla tu u zg, na pocetku mi je bilo sve cudno, novi grad,obveze na faksu....trebalo je malo vremena dok se snadjem!
sada sam opet krenila s treninzima, prehrana je sredjena( o tome vam budem pisala nekom drugom prilikom) i imam sve što je potrebno za nove pobjede. naravno, ucenja i nadogradjivanja o svim fit podrucjima nikad dosta :)

hmm, mislim da je vrijeme da post privedem kraju !
e da, još samo nešto.
oduvijek sam volila sport i sve vezano oko njega i tu sam zato štoo želim, ako mogu, pomoci drugim ljudima na nacin na koji ste vi pomogli meni, podijeliti svoja iskustva i mišljenja, nauciti još puno novih stvari..... jer, ovo je ono što je jedan dio mene, nije samo neki hir koji ce trajat dok ne postignem svoj cilj i onda zbogom svima. ne!
sport je malo pomalo, odrastajuci, postao nacin mog života s puno dubljim smislom od samog izgleda ;)

nadam se da ce mi druženje s vama biti ugodno i da me prihvacate kao novu clanicu!
   

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2012 at 15:45


Drago mi je što si se prikljucila druženju!

Da se osvrnem da onaj dio s istraživanjem, uvijek volim spomenuti rijeci Marzie Prince jer nekako uokviruju sve ono što i ja mislim vezano za bavljenje ovim nacinom života:

"Do your research!! I can not stress this enough. Read books on how to lift with proper form and technique. Educate yourself on the proper foods to maximize your results. Hire a trainer that specializes in that area. Talk with other bodybuilders and fitness professionals. Get different views, opinions, and fatcs. What works for them, may not work for you. Getting to your long term goal takes proper planning and time. You will get there. Stay focused and educate yourself! It is hard work. This is not a lazy profession!"

LiveStrong
Back to Top
ZlocestiVuk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2012
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZlocestiVuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2012 at 19:14
Dobro vece svima veliki pozdrav od Zlocestog vuka koji živi daleko iza sedam brda i sedam planina.........
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2012 at 20:06
Originally posted by zika zika wrote:



Drago mi je što si se prikljucila druženju!

Da se osvrnem da onaj dio s istraživanjem, uvijek volim spomenuti rijeci Marzie Prince jer nekako uokviruju sve ono što i ja mislim vezano za bavljenje ovim nacinom života:

"Do your research!! I can not stress this enough. Read books on how to lift with proper form and technique. Educate yourself on the proper foods to maximize your results. Hire a trainer that specializes in that area. Talk with other bodybuilders and fitness professionals. Get different views, opinions, and fatcs. What works for them, may not work for you. Getting to your long term goal takes proper planning and time. You will get there. Stay focused and educate yourself! It is hard work. This is not a lazy profession!"


u potpunosti se slažem ;)
a i kad mi damo svoj doprinos istražujuci, trenirajuci sebe( i psihicki i fizicki) i isprobavajuci nove stvari naucimo cijeniti neke vrijednosti koje možda ne bismo cijenili da nam je to netko servirao na pladnju.
btw, zika, hvala na dobrodošlici
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2012 at 21:47
pozdrav fitness girl
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 01:05
Dobrodosla i sretno :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 21:13
dobrodošla!
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 21:59
hvala ljudi
Back to Top
Roozha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roozha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:10
O, ajde da i ja otipkam neki post :)

Pozdrav tebi, i svima ostalima usput! Takodjer sam nova, evo prvi put otvaram ovaj forum ovdje :) makar sam site pratim relativno dugo!

Mislim da sam na tvom profilu vec bila, neke slike mi dolaze u glavu (plavi badic i hlacice?), jako lijepo ako sam uopce dobro zapamtila :D

Keep up the good work!
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2012 at 13:17
evo ja tek sad vidim por
pozdrav i tebi, pogledah i ja tvoje slike sada
mislim da ce to dobro ici, mislim, pocinješ s dobre razine tako da
ja sam se malo ulijenila preko ljeta, al sad forma dobro napreduje
i tu na siteu sam aktivnija pa me to još dodatno tjera naprijed :) super je kad kreneš dijeliti iskustva , ne znam ldi sam bila prije
ajd, sretno u novim pobjedama
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 00:23
..da te pozdravim i ovdje fitness girl Hug Bilo je i vrijeme da nam se pridružiš, nakon godine dana Wink

Vjerujem da si puno toga naucila u to vrijeme, a i koliko god da jesi, uvijek ima još nešto za ucit :) Zato se nastavi informirat, sudjeluj u raspravama, istražuj svoje tijelo, dijeli svoja iskustva....samo radi, ne odustaj i sve ce doc na svoje  - It is hard work. This is not a lazy profession! Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 20:29
hvala na podršci i ovdje
bio je to dug put, al vrijedilo je tražiti.
u pravu si, puno je još toga što treba otkriti al zato i je zanimljivo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.