New Posts New Posts RSS Feed - bok svima !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok svima !

 Post Reply Post Reply
Author
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bok svima !
    Posted: 16 Ožujak 2012 at 23:20
Ovde sam prvenstveno zbog dobrih i zdravih recepata jer ponestalo mi je ideja a na kulinarskim sajtovima je uglavnom sve s nezdravim umacima, zaprškama, pojacivacima okusa glutaminatima i sl. Pa me zanima pošto sam izbacila sve te stvari poput kocki za juhu, vegete i sl. hrana mi je malo bljutava pogotovo ako kuham na pari..stavljam bosiljak, papar, sol, sušeni origano, peršin i sl. al opet je bezokusno. Pa eto ako ko ima kakvu ideju super ako ne opet super :)
Back to Top
Emaus78 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2012
Location: Otok Hvar
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Emaus78 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2012 at 15:17
Meni se kao dobar zacin pokazao umak od soje:

U pocetku sam se trebao naviknuti na okus ali sad sa njim
zacinjam svakakve vrste jela: meso, jaja, posni sir, tunu, tjestenine..
Uz okus daje i slanost, tako da oprezno sa soljenjem.  
Uz njega od zacina još koristim sol sa chillijem, curry, šareni papar,
senf, peršin, cešnjak i naravno maslinovo ulje.

Cesto kuham povrce lešo i najukusnije mi je sa cešnjakom vulgaris i žlicom maslinjaka.
Druga kombinacija je sa sojinim umakom, a treca sa malo maslaca.

LP

"Više je gladi u svijetu za ljubavlju i poštovanjem, nego za kruhom." Majka Tereza
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2012 at 17:16
hvala :) da, to mi stvarno nije palo na pamet! jedanput sam probala umakat sushi u taj soja sos, onako imalo je dosta osvježavajuci morski okus..probat cu..
inace zabor. sam navest da u zadnje vrijeme koristim 2 žuta zacina: kurkumu i šafran (oba dobri antioksidansi) ali opet ništa specijalno od okusa...probat cu sad ovo, hvala još jednom!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2012 at 21:46
Vegeta natur? Ili napravi svoju vegetu od povrca, ima sigurno recepata po netu,mi smo radili prosle godine, al neznam recpet. (Ne ispadne suha, dehidrirana, nego je u staklenci u fridju, svježe, a sol ju drzi konzerviranom)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2012 at 22:10
zacini, zacini i opet - zacini!

Biljni zacini - svježi ili sušeni - origano, ružmarin, peršin, timijan, lovor, slatka/ljuta crvena paprika mljevena....
A postoji i zacinska sol koja ide sa svim vrstama jela.

Za slatko cimet, anis, komorac, vanilija (mahuna) ili vanilin šecer koji je intenzivnog mirisa i okusa i treba ga manje (ja ga stavim u posni s vocem ponekad ako mi bude prekiselo i stvarno ga je dosta max najmanja žlicica za kavu)


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2012 at 17:29
kako bi se mogla radit vegeta bice sušit povrce pa samljet? suuper :) a zacinska sol, to nisam još cula, pokušat cu nac.
Hvala vam! :)
ja u posni isto stavim malo cimeta i malo vanilij ekstrata ili javorov sirup, dodam groždjice i pola žumanjka...to je super npr. kad imaš pms
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2012 at 21:32
Ne, ne sušiš povrce, melješ ga u flajšmašini i takvo friško ga stavljaš u staklenke pomiješano sa soli....neznam tocan recept sad na pamet
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2012 at 13:10
našla sam, evo za podsjetit se: na oko 1 kg izmiksanog povrca ide 250g soli ( od povrca mrkva, celer, peršin, poriluk, luk, pastrnjak..sve mikserom izmiksat, dodat krupnu sol i u teglice. Ali povrce naravno uzet na tržnici kod nekog provjerenog..jer mišljenja sam da todoricevo ili kerumovo povrce sadrži više mononatrijeva glutaminata od same kesice podravkine vegete. :)
Back to Top
Maksimirko55 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maksimirko55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2012 at 09:48
Bok svima, ja sam Max ....tesko je sada naci nekoga pouzdanog.
Back to Top
Roozha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roozha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:14
Ja uglavnom koristim vegetu, ljutu papriku, cesnjak, bosiljak, origano, uh da, i chilli :D
Sta cu kad volim ove intenzivnije i jace okuse :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.