New Posts New Posts RSS Feed - Kako do trbusnih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako do trbusnih

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
pero_st View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pero_st Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako do trbusnih
    Posted: 25 Studeni 2008 at 15:20
evo ja sam jedan djecak sa š5 godina i zelim dodi do trbusnih..nisam debel..kazu da sam mrsav jer sam visok š85 cm a debel 62 kg.ali moj stomak je cili mlitav te nije tvrd i nema plocice.Zelio bi doci do tih plocica.Molim vas detaljno opisite sto treba i kako?HVALA
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 15:59
Originally posted by pero_st pero_st wrote:

evo ja sam jedan djecak sa š5 godina i zelim dodi do trbusnih..nisam debel..kazu da sam mrsav jer sam visok š85 cm a debel 62 kg.ali moj stomak je cili mlitav te nije tvrd i nema plocice.Zelio bi doci do tih plocica.Molim vas detaljno opisite sto treba i kako?HVALA

Otici do baumaxa, ili do bilo kojeg "uradi sam" odjela vecih trgovackih lanaca i odabrati plocice u skladu s vlastitim željama. Ako ova metoda ne uspije uvijek se može uciniti sljedece: izrezati središnji dio, dakle trbuh, od Superman kostima za maškare, te ga nalijepiti super lijepilom na vlastiti trbuh i to je to! Imaš odlicne seksipilne plocice.

Ne stvarno... pitanje kao da postoji magicni recept. Da je tako, vec bi svi hodali ulicom sa six-packom...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 16:39
 
Back to Top
Shinzon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shinzon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 18:28
Evo procitaj malo ovo
Kako do plocica
 

Edited by Shinzon
www.e-muskarac.com
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 19:20
Originally posted by Shinzon Shinzon wrote:

Evo procitaj malo ovo
Kako do plocica
 

Uglavnom da se u tom internet clanku promicu vježbe za trbušnjake koje nemaju nikakvog smisla ako imaš visok bf. Ima li smisla imati jake trbušnjake ako se ne vide? Ovo je pitanje ponajviše usmjereno na one bez vidljivih trbušnjaka, zalivene, koji bi htjeli ekspres vidljiv six-pack.

što se tice samih vježbi, za donje trbušnjake je krivo izvedena, pocetni položaj bi zapravo trebao biti krajnji položaj u koji dođe ona ženska sa prikaza vježbe. Za bocne neceš postici nikakav efekt radeci sa bucicama, ako vec treba otpor radi se na sajlama. Izvođenjem vježbi za bocne riskira se proširenje struka!

Tek kad dođeš na neku nižu razinu bf-a, ima smisla raditi posebne vježbe za trbuh. Ako niste svjesni, Trbuh ima ogromnu ulogu pri izvođenju složenih vježbi tipa dipsevi, zgibovi, cucnjevi, mrtvo dizanje, potisci i druge i to su vježbe koje grade trbuh.
Također, cesto zaboravljeno od strane 90% ljudi koji bi htjeli cvrste trbušnjake i stabilni središnji dio tijela i vecu kilažu na osnovnim vježbama - vakumiranje.
 

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 20:16
 kod muškaraca bf mora biti manji od š0% da bi se vidle plocice -  kak stvari stoje s ženama - isto tako ili? s obzirom da su zene takve gradje da imaju veci postotak masnog tkiva od muškaraca...
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2008 at 21:39
  Na koji nacin se mjeri bf i gdje
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 01:16

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

osnovnim vjeµbama - vakumiranje.
 
 

ovo se odnosi na šta? uvlacenje trbuha pri svakoj vjezbi kao u pilatesovim vježbama ili?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 09:43
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

osnovnim vjeµbama - vakumiranje.
 
 

ovo se odnosi na šta? uvlacenje trbuha pri svakoj vjezbi kao u pilatesovim vježbama ili?


Ne. Vec sam u jednoj drugoj temi opisao o cemu se radi i dao link za jedan clanak gdje je sve objašnjeno. Radi se o zasebnoj vježbi, dakako o uvlacenju trbuha u osnovi.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 11:01

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 kod mu±karaca bf mora biti manji od š0% da bi se vidle plocice -  kak stvari stoje s µenama - isto tako ili? s obzirom da su zene takve gradje da imaju veci postotak masnog tkiva od mu±karaca...
 

btw- u kojoj je temi napisano to o uvlacenju trbuha?

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 12:59
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

osnovnim vjeµbama - vakumiranje.
 
 

ovo se odnosi na šta? uvlacenje trbuha pri svakoj vjezbi kao u pilatesovim vježbama ili?


Ne. Vec sam u jednoj drugoj temi opisao o cemu se radi i dao link za jedan clanak gdje je sve objašnjeno. Radi se o zasebnoj vježbi, dakako o uvlacenju trbuha u osnovi.


  Da, nisam ni ja to vidjela. Daj linkic opet.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2008 at 13:17
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Ne. Vec sam u jednoj drugoj temi opisao o cemu se radi i dao link za jedan clanak gdje je sve objašnjeno. Radi se o zasebnoj vježbi, dakako o uvlacenju trbuha u osnovi.


Jel misliš možda na ovo?


Upward Abdominal Lock ili Diaphragm Lock

Di si stavio link? Tražilica mi niš nije našla.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2008 at 14:59
evo cure, dat ce hammer linkic pa uživajte 

Btw, ne dajte se smesti glavnim naslovom

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_trai ning_performance_bodybuilding/ribcage_expansion_fact_or_fict ion
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2008 at 10:54
  Javlja mi neku grešku i ne mogu vidjeti
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2008 at 11:23
Originally posted by Theia Theia wrote:

  Javlja mi neku grešku i ne mogu vidjeti

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_trai ning_performance_bodybuilding/ribcage_expansion_fact_or_fict ion

Vidim gdje je greška, vjerojatno je kod objavljivanja posta došlo do pogreške u ispisu, tako da je umjesto zadnje rijeci fict ion trebalo biti zajedno, fiction.

EDIT: vidim da sad ponovno radi istu grešku iako sam tocno kopirao cijeli link za clanak. Onda to rucno namjestite.


  

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2008 at 23:33
Naucite stavljati linkove 

Link
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.