New Posts New Posts RSS Feed - Gdje ste ekipa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje ste ekipa

 Post Reply Post Reply
Author
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje ste ekipa
    Posted: 24 Lipanj 2010 at 01:18
Pozdrav svima,

ja sam Branac, imam 2š godinu, živim u Dubrovniku, od ranijega se bavim sportom(plivanje, vaterpolo, judo)sada rekreativno s judom. Visok sam š85cm, težak 97 kg.
Nikad nisam išao u teretanu pa cu vam postaviti puno pitanja :) zanima me dosta toga, ali prvo idem procitati FAQ.

Ovih dana bih krenuo s radom u teretani i nekom prehranom za mršavljenje tj. skidanjem masnog tkiva.
Imam program za rad u teretani pa bih ga htio podjeliti s Vama i zanima me Vaše mišljenje program sam dobio od Judo trenera.
š. Dan
NOGE
RAMENA
TRBUH
2. Dan
PRSA
BICEPS
TRBUH
3. Dan
LEĐA
TRICEPS
TRBUH
3 vježbe za svaku skupinu mišica po 4 serije s š0 ponavljanja.
Dali ovo valja ili mi treba neki drugi program??

Prehrana
Zanima me dali mi može netko od Vas dati neku ucinkovitu prehranu za skidanje masnog tkiva i lakog održavanja kilaže?
Koje je proteine najbolje uzimati poslje treninga?


Molim strucnu pomoc ako netko može udjeliti pravilan program rada u teretani i pravilnu ishranu...



Edited by Debelii
Back to Top
Marko UFC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko UFC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 12:52
proteine ti je najbolje uzimat neki whey,a oko prehrane
bitan ti je veci unos proteina,i manje ugljikohidrata i
manje masne hrane..:)
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2010 at 10:02

 Hehe, ja imam jako slican nacin treninga u gymu i mislim da je super za pocetak, samo što meni ide biceps-leđa, triceps-prsa. Samo moj savijet ti je da noge radiš treci dan i onda cetvrti dan odmora staviš.

Od dodataka prehrani uzimam vitamine. Poslje treninga š00% whey od scitech-a (vrecice od 30X30grama ti je oko 200 kn) i grožđani šecer (pol kile š5-ak kuna) zajedno.

Za skidanje kilaže beži na trcanje po sat-sat i pol dnevno pa ceš vidjet kak bu sve zgorilo. Ak te muci pretilost, jako teško buš sve s teretanom srezo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.