New Posts New Posts RSS Feed - Dva treninga dnevno ? iskustva ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dva treninga dnevno ? iskustva ?

 Post Reply Post Reply
Author
rupa90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2015
Location: Pore?
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rupa90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dva treninga dnevno ? iskustva ?
    Posted: 08 Ožujak 2015 at 20:52
Pozdrav,
Zanimaju me iskustva i savjeti za dva treninga dnevno.Imam vremena trenutno na bacanje pa si to mogu dozvoliti. 
Trenutno radim dva treninga dnevno, istih misicnih skupina.Prvi klasicni trening a drugi kraci i intenzivniji (opadajuce serije).
Vaša iskustva ? :)
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2015 at 20:57
ja sam cula za dva treninga dnevno: cardio nataste pa poslijepodne trening utezima...iskreno nikad nisam probala jer nemam vremena ujutru treniram samo navece mada bi jako voljela to primjeniti...
jer ova djevojka koja to radi ima zaista veliki napredak, naravno uz sredjenu prehranu Smile
Back to Top
rupa90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2015
Location: Pore?
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rupa90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2015 at 21:04
Naravno prehrana je kljuc :), mogu reci da sam postao chef :D.
Uglavnom strah me te takozvane pretreniranosti koja je jako antiproduktivna zato pitam. Tesko je nekad znati kad je dosta ili dovoljno :-/


Edited by rupa90 - 08 Ožujak 2015 at 21:05
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2015 at 09:22
Mišić treba odmor, a ne ponovnu aktivaciju. Bolje bi ti bilo da ta 2 sata vremena viška koje imaš odmaraš jer mišiću to treba. Ovime postižeš samo katabolizam a ne vjerujem da je to nešto što želiš.
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.