New Posts New Posts RSS Feed - Stalo mrsavljenje...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stalo mrsavljenje...

 Post Reply Post Reply
Author
Ivana86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Stalo mrsavljenje...
    Posted: 10 Lipanj 2015 at 10:03
Pozz svima...
sto kad nakon dva mjeseca vjezbanja i prilagodene prehrane(ne preko 1200 kcla) s probranim namirnicama stane mrsavljenje?????
Stalo i dalje neide...cak dobila pola kg!!!
Visina 159
Pocela 8.4. Sa 68.5 a sad imam 64.4
Help..
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2015 at 10:10
metabolizam ti se zablokirao na tako malo kalorija.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Ivana86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2015 at 10:32
Tako mi ispada po izracunu da trebam jesti...
ali i ja sam to pomislila...
zablokirao i cuva unesene kalorije od"straha" da ih nece dobit dovoljno...laicki receno...
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2015 at 13:40
da, pokusaj malo ciklirati s ugljikohidratima i nemoj se bojati pojesti koju kaloriju više. Sad je važno ponovno se pokrenuti.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Ivana86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2015 at 18:45
Moze...poslusat cu te...hvala puno na savjetu...
Dali mozda mi mozes preporuciti osobnog trenera u Zagrebu?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2015 at 23:12
Radi vjezbe snage tipa cucnjeve i mrtvo dizanje, trudi se da ispravno radis ove vjezbe, a sto se tice prehrane, cikliranje UH je dobar prijedlog. I nije mi jasno kako samo 1200kcal ti je potrebno? Nemoj brojati kalorije, nego gledaj otkuda te kalorije dolaze, pazi kako hranu kombiniras u obrocima i kad sta jedes, pazi kako dijelis UH u obrocima i kad su ti najpotrebniji...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2015 at 10:58
Na kraće staze sa tih 1200 kalorija ide, no ne baš 2 mjeseca kak su ti i rekli. Ako si vec krenula toliko nisko s kalorijama trebala si 2x tjedno imati dane sa povisenim unosom i bilo bi OK......
S time da ako prije  nisi redovito vjezbala u teretani nego ti je ovo prvih 2 mjeseca mozda i previse ocekujes, nerealno je ocekivati da izbor, nacin izvođenja i intenzitet vjezbanja je optimalan da poluči nekim drastičnim rezultatima.
Kako god bilo povečaj kalorije.......
Back to Top
Ivana86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2015 at 15:57
Hvala na savjetima puno :-)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.