New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 14:08
Svakako se pridružujem dobrodošlici!!

Dobro nam došla Ingrid
Super su fotke, jako zanimljiv sport

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 14:27
dobrodošla

buduci da sam i ja iz Zd, zanima me kako se krecu cijene i kad su termini treninga?

Edited by Blia
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 14:48
Originally posted by Blia Blia wrote:

dobrodošla

buduci da sam i ja iz Zd, zanima me kako se krecu cijene i kad su termini treninga?


Ako nikad nisi trenirala onda se trebaš prijaviti za novu grupu pocetnika koja ce krenuti pocetkom slijedeceg mjeseca. Pošalji mi porukom (tu u inbox) broj mob i ime i nazvat cu te par dana ranije. termini su obicno vecernji ali njih formiram tek kad cujem sve clanove i njihove mogucnosti ovisno o poslu i sl. treninzi su 2 puta tjedno po š,5 sat. prvi trening je ujedno i probni, znaci možeš doci, odraditi taj trening i nastaviti ili ne nastaviti, vec kako ti se bude svidjelo. javi mi se u inbox pa cu te nazvati :)
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 16:08
pokušavam ti poslati poruku, ali piše da nije pronađen korisnik pa... pokušaj ti poslati meni poruku , napiši mi svoj br pa cu ti poruku poslati, ili mi možeš mail svoj dati.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 22:50
Originally posted by Blia Blia wrote:

pokušavam ti poslati poruku, ali piše da nije pronađen korisnik pa... pokušaj ti poslati meni poruku , napiši mi svoj br pa cu ti poruku poslati, ili mi možeš mail svoj dati.


evo sad sam ti poslala poruku javi jesi li dobila :)
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 23:04
jesam! poslat cu ti mail sutra, hvala! pozdrav!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 00:49
Ingrid,

možeš i ovdje javno ostaviti svoj email u svojoj temi, pa ce se svi zainteresirani moci javiti jer nema potreba da svima šalješ putem PMa jedno te isti email.

To je samo prijedlog.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 15:55
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ingrid,možeš i ovdje javno ostaviti svoj email u svojoj temi, pa ce se svi zainteresirani moci javiti jer nema potreba da svima šalješ putem PMa jedno te isti email. To je samo prijedlog.


dobra ideja !
pa evo mog maila, ako koga još zanima ples i fitness na šipci neka se slobodno javi: [email protected]

imate i fun page na facebook-u pod nazivom Studio I - ples i fitness na šipci/pole dance and fitness , i tu ste svi dobrodošli

A možete pogledati i na našoj web stranici: www.studio-i.hr

Edited by Ingrid-poledance
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 20:44
Predivno mi izgledaju fotke na fb fan stranici. Totalno se
kuži izvrsna atmosfera i žene su prelijepe! Baš poželiš
biti tamo.

Svakako javi ako ce biti što u Zagrebu, ja idem š00%!
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 23:52
Originally posted by Ann Ann wrote:

Predivno mi izgledaju fotke na fb fan stranici. Totalno se
kuži izvrsna atmosfera i žene su prelijepe! Baš poželiš
biti tamo.

Svakako javi ako ce biti što u Zagrebu, ja idem š00%!


Hvala ti! Nadam se da ce biti, radim na tome, svakako ti se javim :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.