New Posts New Posts RSS Feed - Im new here :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Im new here :))

 Post Reply Post Reply
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Im new here :))
    Posted: 19 Travanj 2010 at 15:30
Pozdrav svima ..Pratim vas vec duže, cak sam se bila i ulogirala, ali tadašnje obaveze, posa, faks, treninzi, nikako nisam stigla do kompa pa sam i zaboravila svoje staro korisnicko  ime..

Anyway, ne znam odakle da pocnem o sebi ...hm, zadnja sam godina faksa,  treniram odbojku za faks (trenutno samostalno treniramo, na otvorenom), idem skoro svaki dan u teretanu, u sportu sam otkad znam za sebe (plivanje, košarka, odbojka..).. bavila sam se plesom (pro i rekreativno)

uglavnom, prije 3 godine sam bila na jednoj rigoroznoj dijeti, i izgubih ponosno š0kg. bila sam ponosna na svojih 68kg na š83cm visine..i to je dosta dugo trajalo, dijeta se ugl sastojala od kuhane hrane, povrce voce, meso (piletina, puretina ..), tu i tamo intgeralnih sitnica (pašta, kruh), ali ugl ja sam se toliko bila navikla na tu prehranu da sam imala želulcanih tegoba (odn žgaravica ) kad bi i kušala bijeli kruh, kekse, peceno meso ili nešto slicno masno, preslatko..

no, kako nas život konstantno testira, i ja sam pomalo popustila (prisilno, više iz pristojnosti prema obitelji kod koje sam svakodnevno boravila), u pocetku uz užasnu žgaravicu, mucnine, tone gastala, ali moj se želudac pomalo priviknuo na to. i danas  doduše ne mogu jesti peceno, frigano, bijeli kruh, ali naravno da nemam problema kad treba papati mamine kolace

Moj se prolbem uglavnom sastoji da ..u biti trebam ajmo reci, nekakvu podršku u tome da se suzdržim od one loše hrane koje 'mogu probaviti'

i da, trebaju mi savjeti oko vježbanja,jer koje god vježbe radila, nikako mi neide ovaj višak sa bedara (iako se ja ravnomjerno debljam,pa bi u biti trebala na svemu poraditi)

kužim se dosta u prehranu i vježbanje, ali procitala sam previše stvari, i dosta mi se stvari cini protuslovnim, pa mi je to sve zamršeno ..

ugl, ako netko ima volje da samnom razglaba o vježbanju i prehrani, nek se javi, odgovorit cu na pitanja ako šta treba ;)

veliko pozz i Dalmacije :)
 

Edit:maknut bold


Edited by Zoki
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 16:02
Dobrodošla :).Pozdrav iz Zadra!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 19:34
 pozz iz istog grada :))))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 22:30
  pozdrav....
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 23:17
Pa nas Zadrana ima ovdje dosta vidim :)
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 09:33
Ma vidi vidi... pozdrav još jedna sugrađanko!
Strong is the new skinny.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:19
Mini me,

pozdrav i dobrodošla!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 13:25
Dobrodošla!


Uf, znam kako ti je...i mene muce gastritisi, cirevi na dvancsniku i žgaravice...

No, nije uvijek samo hrana problem, za ove tegobe nestabilno vrijeme i živciranje(obiteljski, poslovni i sav ostali stres i mess) nisu nimalo povoljni

Nadam se da ceš ovaj put ostati duže na Fitness.com.hr i da ceš uz našu FIT ekipu ocvrsnuti svoj karakter i riješiti sve što te muci.

Stay cool and relax!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.