New Posts New Posts RSS Feed - Peekaboo :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Peekaboo :)

 Post Reply Post Reply
Author
Morlou View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morlou Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Peekaboo :)
    Posted: 12 Srpanj 2010 at 22:07
  Pozdrav svima

24 su mi godine i shvatih da je došlo vrijeme da se aktiviram.
Osim tjelesnog u školi i na faksu, par mjeseci joge koja mi je postala premonotona i još uvijek aktivne vrtnje orbitreka, nemam iskustva u vježbanju.

š7šcm sam visoka, 66kg. Nije mi cilj skinuti x kg; nebitna mi je ta brojka, vec se malo utegnuti, ubiti nešto masti i poraditi na snazi bez da mi mišici budu prenaglašeni.

Prehrana... Najvece su mi greške previše ugljikohidrata i neredovita prehrana. Ne jedem meso, samo ribu 2-3 puta tjedno. Povrce i voce su prilicno dobro zastupljeni. Ne pada mi na pamet da se odricem necega :D  Jedem sve, s tim da cu morati poceti izbacivati bijelo brašno. Slaju i 'ladu nikad i ni tad! :p

Trenutni je plan da odradim 30 Days Shred od Jillian Michcls, s tim da, kakve sam kondicije, bit ce to barem "60 Days", a nakon toga program Beachbody Insanity. Kasnije... Who knows?

A sad se bacam na istraživanje upale mišica. Prvi freaking stupanj, 24 male minute su me jucer toliko uništile da jedva micem noge... Danas sam pokušala vježbati - klin se klinom izbija, ne? - no ni trecinu nisam izdržala.

Mah-mah



Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 00:14
 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 00:57
 dobro, ako mislis nesto ozbiljnije napravit morat ces se odrec neke hrane koje nebi nikad pa ni tad, jer prehrana je jako bitna
Back to Top
servers9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2010
Location: Armenia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servers9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 06:42
 

HSG: The Purpose of Golf Shoes

 

The entire purpose of golf clubs for sale is make you play better in your game, and the whole purpose of golf shoes is more than to just make a fashion statement on the golf course. Ishiner For golfers, they help keep their feet secure, allowing them to take advantage of leg power during swinging their golf irons and preventing slips and falls. Plus the cleats are lightweight unlike your typical sneaker.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.