New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply
Author
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!
    Posted: 12 Kolovoz 2010 at 13:28
Pozdrav svima!

Evo kako obicaji foruma kažu da se novopridošli predstavljaju pa da i ja to napravim.

Žensko u ranim tridesetim, neaktivna i puno truda uložila da od vitkog i zgodnog tijela napravi hram nezadovoljstva. Sada ulažem trud u suprotnom smjeru da popravim stvar :)
Zadnjih cca godinu dana promjenila poprilicno nacin prehrane i sad je vrijeme za vježbanje. Visoka š80 cm trenutno u njih upakirala 73 kg. Bilo je tu š0-ak više, ali posao u turizmu i promjena prehrane ih otopili.

Kako radim i po š2-š5 h na dan (nekada) tako svaki slobodni trenutak idem na plivanje, jer plaža djeluje antistresno. Tako ce biti još oko 2 tjedna a onda bi trebala poceti raditi manje a i valjda ce temperature malo pasti pa je plan poceti trcati i vježbati u stanu (još tražim šta i kako).

Prehrana izgleda otprilike ovako: dorucak zobene sa lgg jogurtom, oko š2 neki kuhani rucak ali bez kruha i puno salate, a poslije toga do spavanja jedem dosta voca i sjemenki (bademi, kikiriki, bundevine sjemenke i sl). Nekada mi se zna dogoditi da veceram neku tunu i salatu ili salate i sira, ali to je zbilja rjetko.

U š0-om mj. bi se trebala vratiti u zg i onda sam ja gazda u svojoj kuhinji, a i teretana nije daleko od stana.

Primam pohvale i kritike, ali i savjete i prijedloge iskusnijih i pametnijih :)

Dosta slova za sad.
Back to Top
cupava.mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupava.mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 13:36
Dobro došla.
i ja sam nova,tako da ti nisam baš od velike pomoci.
Back to Top
Prasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 08:43
 Sretno s tesanjem linije i ocuvanjem zdravlja!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 13:09
  Dobrodosla
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 01:06

 dobrodosla. u kojem gradu na moru radis,kilaza ti je vise manje ok,ali vjerojatno previse sala,fali misica pa ima mista di visi i tako.moze i neka slika da vidimo

Back to Top
strawberrywater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strawberrywater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 01:22
 Welcome!
Back to Top
rikkis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rikkis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 01:58
  Dobrodosla
:) ...ja sam noćna ptica zora mi je drugarica... :)
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 19:34
hvala svima.

u Dubrovniku sam.

budem neku sliku stavila, slikala sam se neki dan da mogu uspoređivati kako napredujem :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 09:32
Dobrodošla! Prehrana ti izgleda OK.
Prikljuci se u raspravama.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 12:24
  Dobro došla
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 12:47
evo mene. nije baš da je ugodno nagovoriti se staviti ovakve slike... za koji mj. nadam se ponosnijem pokazivanju



Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 14:35
  nije bilo ugodno? samopouzdanje je veoma jaka stvar. izgledaš dobro, ali kad se pobrineš za sebe izgledaš ceš i osjecat ceš se bolje :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 16:40
 nije lose,dobro sta si se sitila malo brinit o sebi,pa ce bit i bolje
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 17:36
  dobra boja... ;) i kako si odlucila raditi na sebi ceš brzo sve to dotjerati..inace ne loše... poprilicno proporcionalna...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.